Pindel bot + God

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В основната папка на Диабло 2 се намира папката Плъгин, не я имаш само, ако си сложил Д2 Лоадера иначе не е активна, или не си я сложил сам собствено ръчно.
p0rn0
Newbie
Newbie

мерси за отговора ,но сега имам друг проблем .. значи стартирам бота сичко е ок влиза в играта минава през червения портал отива до пиндел атакува го удря го 1 чук и лефка от играта и после влиза наново.. дава ми нещо fail нещо си там немога да го видя \( \(
slavy
Newbie
Newbie

може ли да кажете как да оправа тва че излиза от гаме след като пиндел удари бота :secret: :)
spirol
Newbie
Newbie

Никъде не е обяснено как да се оправи бота да не излиза на 75% хп а по-малко
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като гледам хиляда човека попитаха ама НИКОЙ не си направи труда да го разучи от къде се оправя...
Все пак мързела ходи по хората,а не по гората.
....
EternalFear-
Full Member
Full Member

Това е, защото сте го направили по 1 чук. Направете го по 150 примерно , и ще излиза когато свършат тези 150 чука.
Nathan
Newbie
Newbie

Има ли начин да не минава през червения портал понеже убих Nightlak и взех WP-to?
prozip
Newbie
Newbie

помогнете моля ви... как мога да направя така, че героя да не пие колбите в инвентара ? :(
feeltheterror
Newbie
Newbie

А има ли някакъв начин бота(в случая Sorc), винаги да пуска Energy Shield преди да влиза в битка(прочетох всички страници до тук, но не намерих отговор)? И също, ако да речем, wp Halls of Pain е "запален", как да накарам бота да минава през него?
Благодаря предварително!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Значи, това може да е една игра, но и в нея има малко мислене .... Разбирате ли?!
Както си нагласяте една сорка да бие с Близард, така нагласяте и да бие със Енерги шилд, тоест да го кастне :)
Прикачам скриинове, описани ясно и само да е смял да пита някой кое, как и защо... Отговор няма да получи. ( Това става въпрос за енерджи шилда )
Прикачам и снимки за пикита как да се оправи.
Капиш ?!? Или по скоро, панимаеш миня ???
Знам, че е малко нагло с тия изказвания, обаче не може за всеки проблем да пишете и аз съм бил на вашето дередже и знам какво е, но за да си знам всичко по ботовете, съм си изгубил дни и часове, а вие искате всьо вввввсьььоооо на готово...
Ето:
http://prikachi.com/images/50/2769050r.jpg
http://prikachi.com/images/53/2769053z.jpg
http://prikachi.com/images/56/2769056l.jpg
http://prikachi.com/images/58/2769058t.jpg
http://prikachi.com/images/61/2769061z.jpg
http://prikachi.com/images/64/2769064E.jpg

Едит: Ако има недоразбрали да питат, наши 'ора сте...
feeltheterror
Newbie
Newbie

Аха, мерси! Но, имам още едно питане(след като така любезно подканваш :D)

Та, на тоя бот непрестанно му изчезват колбите, и съответно остава без god. Помощник нямам. По едно време дори се зачудих дали не ги хвърля, тъй като прекалено бързо привършват. Въпроса ми е как да отстраня това нещо, тъй като за какво му е год на бота като постоянно смуче колби.

И още едно нещо. От къде се настройват точните параметри на Chickens Life(имам доло-горе някаква представа, но не съм сигурен кое точно е). И за да се застраховам в случай, че се появи коментар от сорта на "прегледай по - назад в темата"... не намерих никъде ясен отговор(ако не броим едно видео, което е с неработещ линк, и съобщението да се копира всичко от първия пост в pindlebot.ini което не ми разяснява много за точните настройки).

Извинявам се, ако наистина съм изпуснал нещо очевидно, но не съм голям спец във разчитането на йероглифи, а и несмея много да барникъм, за да не прецакам нещо. Благодаря предварително! ^^
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

само аз ли немога да изтегля бота ?
kataunec
Newbie
Newbie

jepeto wrote: само аз ли немога да изтегля бота ?
NE I AZ NEMOGA..., BnC4aDeL KACHI PINDEL BOTA NA DRUGO MQS TO DA G O SVALIM :) :*

[admin]В този форум кирилицата е задължителна.[/admin]
kataunec
Newbie
Newbie

BnC4aDeL качиии пиндел бота на друго място защотото никой не може да го свали ... :(
nookie
Newbie
Newbie

добре всичко прочетено, всичко настроено, дали имам грешки немога да кажа, но бота влиза прави игра седи 1 сек в нея и излиза..
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

nookie wrote: дали имам грешки немога да кажа
Имаш грешки :) Нещо бъркаш някъде.
Качи снимка, какво ти изписва, когато излиза от играта на първата секунда.
feeltheterror
Newbie
Newbie

Благодаря наистина много за оказаната помощ. Следващия път може би ще се обърна за съдействие към стената. Е... тя поне няма да ме кара да чета нещо несъществуващо, за да даде своя съвет. Наистина съм "очарован" от форума ^^

За много години! Надявам се отзивчивостта да се покачи през новата година \)
McHammer
Newbie
Newbie

Значи, пуснах бота и си бие там нали лефти като го хитнат, но това е разбираемо иначе пък може да умре.
Въпросът ми е къде ще складира итемите, които обира от Пиндел и има ли някаква част от сташа, която трябва да освободя или от инвероторито?
McHammer
Newbie
Newbie

Значи, бота си работи перфект. Складира итемите в сташа.
Въпросът ми е има и начин да направя по-голям интервала между игрите. Примерно както е на кец бота 10 секудни да изчаква преди да запише нова игра?
Защото така прави игра веднага щом напусне предишната и много бързо забива до "Failed to join game".
:rolleyes:
hotpool
Newbie
Newbie

a mojeli da se puska sys amazonka,za probvah ama ni6to ne se polu4i,sledvah vsqka srtypka ama ne stana,mnogo vi molq ako nqkoi moje da help da mi pi6e po skype : claymore950

Blagodarq! i sory za tozi ezik ama ne6to stana sys kirilicata mi
[admin]КИРИЛИЦАТА в този форум не е желателна,а ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!![/admin]