d2hackit 2.0 + modul-и

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Никъде не пише как се инсталира?Къде се слага?А-у?
d1sturb3d1
Newbie
Newbie

Дава ми грешка "Can't get D2's process handle" ползвам Windows 7 може ли въпросната ОС да е проблема или просто не правя нещо като хората
d1sturb3d1
Newbie
Newbie

Следвам герой със зареден ATX и не му влизам в телепортите защо така се получава
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

а при този който трябва да следваш има ли зареден ATX ?
....
d1sturb3d1
Newbie
Newbie

Ами не съм сигурен но мисля че да защото го следваха още 4 човека и то в телепортите му или може би ползват нещо друго.
ayex
Newbie
Newbie

Има атх и при мене неще.
kvarteron
Newbie
Newbie

И аз иам проблема като го вкл ме дропи от самата игра и ништо не става.... истеглил сам целия д2 хакит сичко сам направил както пише в обяснението
kvarteron
Newbie
Newbie

добре простичк вапрос защо ме изхвърля от играта...
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Някой може ли да каже защо немогат да се теглят файловете и от каде може да си ги изтеглим или кога ще се оправят тези ?
DarkKiss
Administrator
Administrator

Cecobg wrote: Някой може ли да каже защо немогат да се теглят файловете и от каде може да си ги изтеглим или кога ще се оправят тези ?
Вече може :)
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Кажете как да си наглася АТХ модула за следенето.Аз нямам такава папка D2hackit в папката на играта и го сложих в папката PLUGIN (там ми е мапхак-а и год-а) обаче като напиша .load atx ме изфърля от Д2-то а като напиша .atx follow или каквато и да е команда ми дава че няма такъв модул ... кажете плс как да си го наглся.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пробвайте този АТХ, който съм дал. Всички файлове от тази папка ги слагате в директория "plugin" в папката на играта. Очаквам отговори.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Така атх-а е пуснат автоматично като стартна диаблото обаче се появява проблем - когато лидера влезе в WP тези които го следват автоматично лефтват от играта ...
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нормално е, не е бъг. Винаги е било така. Пробвай ако имаш wp-то и на тези, които го следват. И пак повтарям, не е бъг. :)
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Имат WP-то и пак така става ...
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Destruction wrote:
Thu Jun 03, 2010 9:05 pm
Пробвайте този АТХ, който съм дал. Всички файлове от тази папка ги слагате в директория "plugin" в папката на играта. Очаквам отговори.
Човек незнам къв е тоя АТХ обаче нали сичко точно следва си водача но автоматично дава Партия на всички в играта и дарвото което е във дарк лоод от което взимаш свитака за да отвориш тристрам нали един вид се докосваш до дарвото и пада свитака,е от както сложих този АТХ немога да взема свитака с никои от героите си ... нито мога да изключа мап-хака ...
raftara
Newbie
Newbie

Моя проблем е , че като го сваля рар-вам го в д2 папката и не ми излиза самата икона .. :( плс хелп
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За този АТХ икона не ти трябва. Прочети какво съм написал два поста по-нагоре, за това как се стартира модула. :)
Beylian
Newbie
Newbie

ами аз от обясненията нищо не разбрах ,те са един хакер обясняван на друг ,аз искам да си инсталирам год да не ми пада кравта ,свалих няколко и от обяснянията на англииски който са в интернет н ,щото тук няма ,разбрах че някви файлчета се копират и се инсталират в плугин и нещо такова .та по принцип винаги в повечето форуми или обяснението е хубаво и няма линк и като си свалиш от другаде не стават нещата ,или има линк както тука но обяснението е само за хакери ,ми обяснете и за обикновен човек по простичко -като го свалиш екстрактни го после копирай тва ,после отвори диажло и напиши еди кво си .
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Файловете, към които съм дал линк ги сваляш на компютъра си. След това всички ФАЙЛОВЕ от архива ги слагаш в папка plugin в папката на Диаблото (ако имаш файлове в тази папка(плугин) ги махни и остави само тези от линка). Влизаш в Диаблото и пишеш .load god. Излизаш и влизаш пак в играта и си готов. :)