d2hackit 2.0 + modul-и

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

doje wrote:

Оправих се,има ли опция героят да влиза в тп-тата с мен или не?
Мисля,че можеше но трябва да му заредиш и на него АТХ
....
doje
Newbie
Newbie

Зареждам на 2-та лоадера atx , Пускам герой 1 да следва герой 2 и когато пусна Тп с герой 2,изхвърля герой 1.
"Your connected has bin intenputed" исписва нещо такова.
shakersize
Newbie
Newbie

така.. изтеглих д2хакит в2.0 .. изтеглих и АТХ .. сложих го в папката , ЛОАДнах и.. НИЩО \Д.. после сложих го в папката "плъгин" и пак НИЩО .. просто си пиша на "say" .лоад АТХ ... някви идеи ??
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

Така значи имам d2hackit с год атх кик и разни други модули,те са в директорията на играта папка Plugin/D2hackit2.0.В D2hackit.ini зададах Autoload=God,ATX,Kick,Stasher,d2maphack и т.н.т влизам в игра всичко е ок.АТХ-а бачка follow joinbot всичко но само че като вляза в игра нито accept-ва нито invite-ва играчите в парти. Някой знае ли от какво може да е това :? :mda: :mda: :mda:
intelecta
Full Member
Full Member

Destruction wrote: Давам нагледен пример: Името на играта е Bh-1 (примерно), с парола на играта 123. Пишеш .atx follow uBky (ако така е името на героя, който води). .atx joinbot join -> Това ще накара АТХ-а да излиза, когато излезе лидера и ще се опита да влезе в следващата игра, т.е. Bh-2/123.
имам въпрос защо паразита ни влиза в ТП или при БААЛ

П.п:като казвам баал иам предвид "The WorldStone Chamber"
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

intelecta wrote: имам въпрос защо паразита ни влиза в ТП или при БААЛ

П.п:като казвам баал иам предвид "The WorldStone Chamber"
Защото човекът на който си задал фолоу няма АТХ
shturm681
Newbie
Newbie

За всички, които като луднат модул ATX И ги изхвърля от играта:

Причината е, че версията на d2hackit е несъвместима с версията на играта (което при нас не е така) или на модула (нашия случай). Пробвайте различни версии. Просто. Това поведение е нормално и за други модули. Имайте предвид, че трябва да изчетете ако има readme ili *.ini файл на всеки модул.

Оправия: Свалете d2hackit версия 2 или следваща. Тая от по-горните постове е изпитана и работи.

Поздрави
ganev
Newbie
Newbie

Всичко си вървеше перфектно на 7-ца та при мене. Докато вчера не реши да прави някакви проблеми, дава ми грешка при д2хакит.длл , когато си пусна лоадера. Ако нямам папка плъгин си върви. Когато пусна мапхака обаче, д2хакит-а го няма никакъв... нито год, нито атх ... нищо. Пробвах с доста лоадъри и други версии на д2хакит и пак си е така. Някакви идеи ?
katharsys
Newbie
Newbie

TheExorcist™ wrote: Кой няма Loader :D :punish:
За какъв loader става въпрос? Преди малко си инсталирах играта и сега разбирам че год-а е позволен, свалих hackit-a направих му папка plugin(както пича в твоя цитат е казал, и според твоя пост тълкувам че това се прави така) в директорията на самата игра и сега какво следва? Ако може някой да обясни като за идиот който си няма и идея от тия работи ще е добре.
Мерси
UnKnown
Newbie
Newbie

Хах какво да търся искаш ВЕРСИЯ 2.0 или по добра не тръгва пак. Давам д2хакит давам инстал след това пиша .лоад атх и ме изхвърля от играта цялата, следователно трябва да разбирам че ми трябва версия 1.0 или до 1.9 , защото просто версия 2.0 не ми тръгва въобще дори и новата версия. Ще напишете ли какво да направя ? ! ?
UnKnown
Newbie
Newbie

Вече се оправих мм :)
Jamies
Newbie
Newbie

Линковете от първия пост не работят. Ако е възможно да бъдат поправени :)
alex93
Full Member
Full Member

Абе като съм с D2hackit не мога да напиша $$.Пробвах с по - нова, по - стара версия..не става.
Ползвам само 2 модула - anim8 и winamp..пробвах и без тях, но пак същото..само при мен ли е така?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

alex93 wrote: Абе като съм с D2hackit не мога да напиша $$.Пробвах с по - нова, по - стара версия..не става.
Ползвам само 2 модула - anim8 и winamp..пробвах и без тях, но пак същото..само при мен ли е така?
По принцип не можеш да пишеш точка и доларчетата. Нормално си е .
....
alex93
Full Member
Full Member

Благодаря за отговора братле ..значи ще цъкам без d2hackit-a
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По принцип не е проблем според мен. Има си команда, която показва какви модули имаш заредени в хакита. (при евентуална проверка от админ :) )

Edit.:
Image
....
intelecta
Full Member
Full Member

имам 1 проблем като съм с мерк нямам год ... като нямам мерк имам год ...

Мерси Предварително :)
Juggyy
Newbie
Newbie

intelecta wrote: имам 1 проблем като съм с мерк нямам год ... като нямам мерк имам год ...
Мерси Предварително :)
И при мен беше същото като играех, просто трябва да си махнеш каската и да я сложиш отново и имаш год с мерк.
hellcry93
Newbie
Newbie

az nemoga da si go nastroq...pravq vsi4ko kakto pishe tyk i mi spira maphacka i vsi4ko.. pls nqkoj kooito mu se zanimava da mi go nastroi da mi pishe li4na
hristian_97
Full Member
Full Member

Здр ! :D

Искам да попитам ГОД-а в дрийминг мода забранен ли е,че ми трябва да ръня с финд барбера.

Благодаря предварително и приятна вечер ! :*