d2hackit 2.0 + modul-и

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Мисля че можеш да си ръниш но на дуел е забранен.
hristian_97
Full Member
Full Member

FeHoMeH\[ wrote: Мисля че можеш да си ръниш но на дуел е забранен.
Мерси за бързия отговор :)
Ами нали като те накарат да напишеш доларчетата от него ли се получава щот го ползвам за Машийп ?
И ако не е от него от какво е и защо е забранено ? :secret:
show
Newbie
Newbie

Моля за помощ , някой ако може да ми помогне с проблема свързан с пускането на Год хака ,пробвах всичко но наистина не намирам решение на проблема. Проблема е следния - свалих хака, сложих файловете в папка плугин директорията Диабло2 , И Год мода лоадва, изписва ми обаче в играта, че нямам фуллка ,а съм си напълнил колана с фулки , пробвах какво ли не , имам каска , пълен съм с фулки , влизах излизах от игри от диаблото , писах Год старт Лоад ГОд, командите си работят , направих всичко необходимо и мода би трябвало да работи но продължава да ми изписва "::God:: Warning no Full rejuvination potion found" .Наистина не разбирам защо года не работи , всичко друго работи от .ATX ,героите ме следват ,мога да се портвам в града с команда, дори года пише че си работи но имам предупреждение че нямам фулка в мене което не е вярно.Моля някой да ми помогне да реша проблема, нов съм в сървара, нямам итеми и года наистина ще ми помогне да фармя по лесно в началната фаза от играта. Благодаря
Dns_duBaKk
Jr. Member
Jr. Member

а модулите от 1вият пост всичките ли са позволени...да попитам щото ми се иска да си инсталирам някой... ??
raider44
Newbie
Newbie

Gangs73r wrote:
Thu Jan 07, 2010 10:50 pm
От тук можете да свалите d2hackit 2.0,съдържащ god,kick модули.
Сега да обясна за какво служат:

God-Предполагам всички знаете но,това е хак,който не позволява да ви падне кръвта/маната,
само трябва да имате Full rej potion и шапка(няма значение,каква,дори да е скупена)
Пуска се с .Load god / спира се с .God stop / и пак се пуска с .God start/

Kick-Това е модул позволяващ ви да изолзвате магията(skill) kick,прави само 1-2 damage,но е готино :)
Команди:
.kick left - слага този скил на ляв бутон
.kick right - слага този скил на десен бутон

Ето други,отделни модули:

Winamp module
,с който можете да контролирате winamp-a си докато играете Диабло(повече информация в Readme файла).

Paste module
,позволява ви да Paste/поставите , копиран текс докато сте в диаблото.

killmessage ,когато някои умре ще ми изпише събощение

ATX(Follow),ако искате героя да ви следва,в cow (примерно).
Команди:
.Load Atx(ще ви изкара от играта)
.Atx follow [name]
.Atx follow off [ако искате да спре да ви следва]
.Atx Join [ако иската да влиза в всеки следващ game]

За тези ,които незнаят как да ги си пуснат даден модул : Поставете модула в папката ,където се намира d2hackit ,влезте в Diabo-то и напишете .load името на модула
Здравейте искам да попитам направих всичко заредих модула за год направих сървър написах лоад год и ми изписа че модула вече е зареден но не става и знам какъв е проблема проблема е там че незнам какво е ''Full rej potion'' Моля ако накоий може да ми обясни как да използвам това ''Full rej potion'' Моля за помощ мерси предварително
raider44
Newbie
Newbie

Здравейте искам да попитам направих всичко заредих модула за год направих сървър написах лоад год и ми изписа че модула вече е зареден но не става и знам какъв е проблема проблема е там че незнам какво е ''Full rej potion'' Моля ако накоий може да ми обясни как да използвам това ''Full rej potion'' Моля за помощ мерси предварително
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ето това представлява Full Rejuvenation Potion и се поставя в колана.
turbobandit
Newbie
Newbie

незнам за вас но на мен този год неми подкарва на win7 help pls!!
z0sk1eCorporation
Jr. Member
Jr. Member

Виж тази тема
КЛИК <- Уиндолс 7
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Линка към год-а нещо е здал багажа ... не ми го отваря за вас не знам.
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Cecobg wrote:Линка към год-а нещо е здал багажа ... не ми го отваря за вас не знам.
Ето: app.php/downloadsystemdownload?id=5
Phoenixbs
Newbie
Newbie

Някой има ли работещ линк към d2hackit 2.0 modul-и който е даден от създателя на темата защото не работи линка вече...