Проблем с к3ц плз хелп

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Jab4y
Full Member
Full Member

Начи аз си пускам бота и върви идеално... пратих го на едно фр дето ще играем от едно ацц и промених там директорията а бе бота си върви и при него но не събира нищо а при мен събира... пратих му на ново файла zpickit.ini но пак никакъв ефект :)
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нека си преинталира диаблото,може да е било с друг мод и за това да неги сабира,или просто пикита неможе да намере диаблото.
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

а пък на мене к3ц-то ми забива като го пусна отива да се поправя и забива.. и тва всеки път
Guest

Jan4u провери да ли има фаил zoid.dll Ако го няма го сложи и изклучи антивирусната. :)
Rysichak Провай друг к3ц бот :)
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Има неща ,на които не можем да помогнем като кажете "бота ми забива" . На тези ще им кажа : Влизат в замунда ,пишат дреаминг ,теглят ,настроиват бота по описанията от форума и всичко ще е ок :mda:
asd
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

ае хора много странно ботовете 2 месеца бият,няма никфи ядове,преди 1 седмица забеляах че спират да зимат предмети даже и голд не зимат някои някфи идеи :)
Djihad
Full Member
Full Member

Rysichak wrote: а пък на мене к3ц-то ми забива като го пусна отива да се поправя и забива.. и тва всеки път
Това е защото,когато си влязъл от 2-ри в 3-ти град - не си говорил с Хратли,тоя ковача,за това говори с него да му изчезне удивителния над главата и ще си застане на мястото и ще се поправя :)

П.С А това с пикита е заради антивирусната му сигурно,която го изолира \]
Si vis pacem...para bellum
GateWay
Newbie
Newbie

БелияЗаб wrote: Jan4u провери да ли има фаил zoid.dll Ако го няма го сложи и изклучи антивирусната. :)
Rysichak Провай друг к3ц бот :)

Как да се сложи този zoid.dll ние ли трябва да си го направим и как или от къде да го намерим.. ?
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

GateWay wrote:
Как да се сложи този zoid.dll ние ли трябва да си го направим и как или от къде да го намерим.. ?
Свали този архив и го сложи в папката на бота, след това отвори d2hackit.ini намери Autoload=god,bot и го добави там да стане ето така Autoload=god,bot,zoid

@Jab4y най-вероятно на фр-то антивирусната му блокира zoid.dll и за това бота не може да дига предмети
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

Проблем с линдолса не ми дава да разархивирам фаила..някои някфа идея или да преинсталирам ?
сръ че не е по темата ама е сварзано :D
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тегли друг бот, сигурно самия рар е повреден или има вирус в него, който го е изял.
Ако и това не стане си преинсталирай, Рара или Зипа, или там зависи с кой архиватор си :)

П.С Знам, че е извън темата, ма пита човека, що да не му се обясни :)