Дайте бот за Mephisto

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
littlegreen
Newbie
Newbie

Само вмятам, че и аз си блъсках главата оня ден с тая работа:

1. Ключа го генерираш с едната програма, а го записваш с другата.
2. Dynamic Libraries(.dll файловете) са 2, а не 1(поне при мен)
3. Ако използваш Windows7 пускаш .exe-то autod2jsp.exe с Compatibility + Run as administrator от Properties на програмата.
4. Settings за Push на боса ги едитваш в "d2jspPindelBlizzard\scripts\libs\YAMB\YAM_Config_NAME" - NAME заместваш със точното име на героя. Има значение големи и малки букви. После, както каза Gangs73r -
Gangs73r wrote: Ако ползваш autod2jsp,и си свалил Pindle Bot,влез в autod2jsp->Edit(На бота с който искаш да руниш Мефисто)->Default Script:(Предполагам ти е "bots\PindleXP.d2j",смени го на "bots\MephXP.d2j"->Okay->Save->Exit->Пускаш го пак->Start.
Обърни внимание из .d2l файловете (мисля, че бяха .d2l файловете за конфигурирането) бота дали използва Belt Management - при мен се бъгваше... малко на проба-грешка го нагласих да бие.
burningnike
Newbie
Newbie

аз имам друг проблем , а той е следния: настроил съм бота, всичко както трябва(също и съм го кракнал), стартирам го от autod2jsp.exe отваря ми играта и след 1 секунда ми дава error "insert cinematics disc" и веднага след това "error 998" , а играта ми е инсталирана (C/Program files/diablo 2).ще съм ви много благодарен ако споделите мнение по въпроса ))
soadfan
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@6948 wrote: t_id=2241 msg_id=74502 date=1335730695]аз имам друг проблем , а той е следния: настроил съм бота, всичко както трябва(също и съм го кракнал), стартирам го от autod2jsp.exe отваря ми играта и след 1 секунда ми дава error "insert cinematics disc" и веднага след това "error 998" , а играта ми е инсталирана (C/Program files/diablo 2).ще съм ви много благодарен ако споделите мнение по въпроса ))
За първи път чувам за подобен проблем, но пробвай да преинсталираш играта, но я инсталирай FULL да видим какво ще стане?
burningnike
Newbie
Newbie

мисля че там съм бъркал :) благодаря за помоща! бота върви перфектно, имам малко проблеми с настройването но все още не съм го разучил достатъчно :) благодаря за помоща отново.
cacko95
Newbie
Newbie

[@1686 wrote: t_id=2241 msg_id=9737 date=1264166403]Ето какво се получава. Следвам стъпките за кракване, но при стартиране на makecdkeyhash и клик на make-cd-hash бутон вместо код изписва *** ERROR :- Can't find valid Diablo II install path (0) ***. Разбрах, че това се получава ако диаблото не е иснталирано, но моето е! Така, че ...??
трябва играта ти да е в С:\ поне на мен така ми се оправи и ми изкара сd-key и си го направих както трябва ;)
Sstunt_boy
Newbie
Newbie

при мен влиза но не пише паролата излиза "unknown game version"
bGBoYs
Newbie
Newbie

1-Сваляш Лоадер 1.10
2-Кракваш бота-а
3-Премести jsp32.dll в папка Windows/System и System 32
5-Премести папката PLUGIN от д2то ти
Вярвам, че времето поставя всяко нещо и всеки на мястото му !
Вярвам, че всеки получава това, което заслужава !