Дайте бот за Mephisto

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
ARco
Newbie
Newbie

Здравейте! Имам проблем с откриването на бот който ръни Мефо. Мъчих се да конфигурирам d2jsp, но просто съм скаран с това чудо. Не съм някакъв идиот - работил съм с различни ботове и преди, andy, pindel, k3cbot, но просто не мога да подкарам YAMB и d2jsp. Както и да е. Питането ми е може ли някой да даде друг бот който ръни Мефисто. Ако не се бъркам mmbot го ръни, но в този форум не намерих тема за него, а във форума на d2hackers не работи нито един линк за изтеглянето му. Така че, имам желание да се уча на него, но ми трябва линк за даунлоуд или някой да ми го прати. Мерси!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Влизаш във файла на героя - YAM_Config_името на героя.d2l

И правиш да изглежда така:
//////////////////////////////////////////////////////////////////////
// Boss configuration
//====================================================================
// This is the list of currently available boss to run.
// Reorder the lines to change the order in which they will be killed.
// Comment out (put // before) a line to skip the boss.
// Recommendation: Reorder the sequence in order of difficulty,
// to kill the toughest boss last and the easiest boss first.
//--------------------------------------------------------------------
// SPECIAL FEATURE: For those of you that only want to do baal but sometime you script abort due to pathing problem or
// you set AbortDoll=true, you will find yourself tp back to town and wait for minimum game length to pass. Now you can
// have your bot kill other bosses instead, by MOVING the baal script to the top of the list, it will kill any other
// bosses you set if it abort to town. But if it manage to get to baal then kill him. It will ignore any other bosses.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

//YAMXXP.push("Pindle")\
//YAMXXP.push("Eldritch")\
//YAMXXP.push("Trav")\
//YAMXXP.push("Countess")\
YAMXXP.push("Meph")\
//YAMXXP.push("Shenk")\
//YAMXXP.push("Cow")\
//YAMXXP.push("Hephasto")\
//YAMXXP.push("Andy")\
//YAMXXP.push("Pit")\
//YAMXXP.push("ThreshSocket")\
//YAMXXP.push("Baal")\ // baal must be last for the other script to run unless you want to use the special feature.

// Leecher module.
//YAMXXP.push("Parasite")\

// Follower, enchanter, bo script
//YAMXXP.push("Symbiote")\

// beta scripts. Only use if you want to give feed back.
//YAMXXP.push("Ancients")\
//YAMXXP.push("Diablo")\
//YAMXXP.push("Duriel")\
//YAMXXP.push("Nihlathak")\
//YAMXXP.push("Summoner")\
//YAMXXP.push("Tunnels")\

DC_LoadInclude("YAMB/configs/YAM_Leaders.d2l")\
ARco
Newbie
Newbie

Ах, дори самия модератор ми отговаря. Благодаря, но това с двете наклонени чертички е най-малкото. Предполагам, че когато се отнася за YAMB и d2jsp трябва да ми се обясни всичко от край до край като на дебилен. Изпитвам трудости със самото подкарване на програмата, а не с това кой бос да бие. Копирането на файлове в системните папки, кракването, хашването на cd key и преименуването на config файлове по папките на бота - изпитвам проблеми на всяка крачка с тоя бот докато накрая просто ми омръзва. А едва ли някой има време да седне и да ми обяснява нещата от инсталация на бота до първия unique item, паднал от Мефисто. Именно затова отправям молба за друг бот, с който мога да изляза на глава. Благодаря отново!

П.С - Не си мислете че не съм изчел безбройните теми с ръководство и настройка на бота. Просто постоянно получавам грешки от рода " invalid game version" "invalid CD key" или "couldn't find the diablo instalation folder" , а уж правя всичко каквото е казано. Освен това самите готови ботове не ми вършат работа понеже искам да фармя Мефисто с Blizz Sorcerer. Е, ако на някой му се намира такъв готов бот, ще се радвам да поконтактуваме. :)
ARco
Newbie
Newbie

Хм, ето какво направих - свалих готов бот Pindel за Blizz sorc и редактирах файла, така че да бие Мефисто, а не Пинди. После в d2jsp посочих къде се намира loader-а, сейвнах и като дадох старт - играта тръгва и веднага изписва "unknown game version". Някакви идеи??
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не е кракнат d2jsp.
ARco
Newbie
Newbie

Ето какво се получава. Следвам стъпките за кракване, но при стартиране на makecdkeyhash и клик на make-cd-hash бутон вместо код изписва *** ERROR :- Can't find valid Diablo II install path (0) ***. Разбрах, че това се получава ако диаблото не е иснталирано, но моето е! Така, че ...??
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

На мен ми генерира този СД-Кей. 16CB94872989243280E35880B26550C88C

Пробвай го и кажи какво е станало.
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ARco wrote: Ето какво се получава. Следвам стъпките за кракване, но при стартиране на makecdkeyhash и клик на make-cd-hash бутон вместо код изписва *** ERROR :- Can't find valid Diablo II install path (0) ***. Разбрах, че това се получава ако диаблото не е иснталирано, но моето е! Така, че ...??
Пусни си TM (Ctrl+Alt+Del)->Процеси->Diablo II/Diablo 2/Diablo(всичко свързано с Diablo)->Край на процеса.
Изключваш ги всички,и ще ти генерира кода.
ARco
Newbie
Newbie

Благодаря и на двама ви! Все пак преди да прочета постовете ви, прочетох някои свързани с това във форума на d2hackers. Там някой си обяснява, че windows не открива install path на диаблото понеже не е иснталиран в program files. Така че, в момента преинсталирам играта. След малко ще докладвам ако пак се получават тия работи.
ARco
Newbie
Newbie

И така..оправих нещата с кракването, бота най накрая тръгна, обаче нашия си отиде да бие Пиндел, а не Мефисто. Файла, който съм редактирал е: d2jspPindelBlizzard\scripts\libs\YAMB\YAM_Config_NAME, където Name е името на героя ми. Ето как изглежда.

//YAMXXP.push("Pindle")\
//YAMXXP.push("Eldritch")\
//YAMXXP.push("Trav")\
//YAMXXP.push("Countess")\
YAMXXP.push("Meph")\
//YAMXXP.push("Shenk")\
//YAMXXP.push("Cow")\
//YAMXXP.push("Hephasto")\
//YAMXXP.push("Andy")\
//YAMXXP.push("Pit")\
//YAMXXP.push("ThreshSocket")\
//YAMXXP.push("Baal")\ // baal must be last for the other script to run unless you want to use the special feature.

Освен това има ли начин ботa да е с год или не??
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако ползваш autod2jsp,и си свалил Pindle Bot,влез в autod2jsp->Edit(На бота с който искаш да руниш Мефисто)->Default Script:(Предполагам ти е "bots\PindleXP.d2j",смени го на "bots\MephXP.d2j"->Okay->Save->Exit->Пускаш го пак->Start.

По default бота ползва помощник,бие с Blizzard&Glacial Spike(Ако искаш да ги промениш влез в "\scripts\libs"->"MXP_Config")

При махането на "//" бота ще използва тази магия.

//XP_SorcSkill.push(59)\ // "Blizzard"
//XP_SorcSkill.push(45)\ // "Ice Blast"
//XP_SorcSkill.push(55)\ // "Glacial Spike"
//XP_SorcSkill.push(64)\ // "Frozen Orb"
//XP_SorcSkill.push(48)\ // "Nova"
//XP_SorcSkill.push(62)\ // "Hydra"
//XP_SorcSkill.push(56)\ // "Meteor"
//XP_SorcSkill.push(38)\ // "Charged Bolt"
//XP_SorcSkill.push(47)\ // "Fire Ball"
//XP_SorcSkill.push(51)\ // "Fire Wall"
//XP_SorcSkill.push(49)\ // "Lightning"
//XP_SorcSkill.push(53)\ // "Chain Lightning"

XP_TimedFirst=true\
XP_Static=0\ <- Дали да ползва Static Field(1 Да/0 Не),полезно при L Sorceress
XP_UntimedRepeat=5\
XP_MaxAttacks=20\
XP_SwitchOnKill=false\
XP_SwitchHP=40\
XP_StallKill=false\
XP_StallHP=40\
XP_StallSkipPhys=true\
XP_MephDodge=true\
XP_TeleDodge = true\
XP_MinRange = 7\
XP_MaxRange = 13\
XP_CouncilAbort=true\
XP_CouncilDist=10\
ARco
Newbie
Newbie

Ясно, благодаря! Всичко е ОК...а по въпроса дали може да бие с год? Или няма как?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Този бот не използва d2hackit, следователно не може да използва god.
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

На мен обаче ми дава: We got a big error here! и се изключва :(
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пак същата работа -.-

Кракни си d2jsp-то,сложи си js32.dll в system и system32(В Windows).
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Беше кракнато биеше си пиндел... А сега не дава нов код :(

П.П. Кода на teamplay не бачка :(
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако имаш друг d2jsp копирай регистрационния файл от него и го сложи в този който ти дава error , след това го регистрирай.
charley
Newbie
Newbie

Прочетох, промених, но като дам на "Start" и ми изписва "Diablo II not loaded, run game BEFORE installing" и постоянно се стартирва от начало и все това изписва.
jamalchoto
Newbie
Newbie

и при мен е така
pinzer
Newbie
Newbie

При мен също, помогнете кажете кво да правим :)?