k3cbot проблем!!

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
THINKFAST
Newbie
Newbie

:D Сичко е настроено вече :D
Thanks to Mickie_Mouse ™
lqndo
Newbie
Newbie

а какво ще стане ако изтрия Identify.ini ?!
missing
Full Member
Full Member

ще ти се пълни бота с глупости за 15 мин \) е тва ще стане!
Headstrong
Newbie
Newbie

Значи аз също имам много необичаен проблем като си пусна 2-та k3ca първия си бие нормално втория като направи игра и му пише Your connection has been interrupted моля помогнете.
danielkatev1
Full Member
Full Member

Аз имам сущиа проблем както Хеадстонг \(
danielkatev1
Full Member
Full Member

Abe za6to toq bot prodava rune prodade mi vex \( \( \( \( \([admin]ВЪВ ФОРУМА СЕ ПИШЕ САМО НА КИРИЛИЦА[/admin]
headless94
Newbie
Newbie

а мога ли от идентифи да премахна направо целич вид итеми за да не ги вдига ? Например вси4ки сшордове които падата да ги подминава?
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

True като е зимали го предмета само че не разбраь :punish: \(
Skipper
Newbie
Newbie

На мене пък к3с бота ми слага неиндефицирани предмети в Stash хелпнете :secret:
Maximum
Newbie
Newbie

И аз имам проблем с к3с бота .Тръгва към wp и спира за да купи колби и не спира докато не напълни целия инвентар с колби .Ако някой може да ми помогне
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Maximum wrote: И аз имам проблем с к3с бота .Тръгва към wp и спира за да купи колби и не спира докато не напълни целия инвентар с колби .Ако някой може да ми помогне
Пробрай да изтеглиш нов, а за такова нещо за първи път чувам :) от доста години на сам.... Да купува колби, цял инвентар :D
always
Newbie
Newbie

Бота ми не събира нищо... Настройх го да го пробвам дали ще прибира ел руните дето падат на килограм вдига ги и ги изхвърля... Помогнете...
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В тази папка Diablo II\k3cbot, този файл "zpickit" го отваряш и търсиш ред:
[El Rune]
Code="r01"
Description=El Rune
Pickup=FALSE

И го правиш на:

[El Rune]
Code="r01"
Description=El Rune
Pickup=TRUE

Ако имаш точка и запетя "\" пред тях ги триеш да бъде както ти го написах и ще ги събира в к3ц-то в сандъка (сташа)
always
Newbie
Newbie

Пробвах го брат... сичко точно така и пак не ги събира... Преинсталирах бота пак неще незнам защо всичко чармове джевели квото събере идентва и изхвърля...
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Е щом ти хвърля всичките неща, виж да не ти трие антивирусната самия пикит файл. В смисъл дали имаш всички файлове.
Иначе нямам идея от какво е... Нещо някъде бъркаш.. 100 на 100 няма друг вариант.
always
Newbie
Newbie

Еми сигурно е така. Явно бъркам някъде. Всички файлове са в папката всичко върви бие няма проблеми дига итемите идентва и изхвърля ... Мерси все пак ииии Ч.Н.Г. :cool:
McHammer
Newbie
Newbie

Най-вероятно ти ги изхвърля, защото не са намакс или стасовете им не струват. Не се тревожи. Ако има нещо стойностно, ще го запази. Няма смисъл да го гледаш постоянно какво събира. Нали затова е бот, зад а го пуснеш и да си правиш нещо друго и след 3-4 часа да видиш дали нещо яко не е паднало. Според ме н просто засега нямаш шанс с дропа.
yoo0
Newbie
Newbie

В пикита въобще няма сини цирклети, тиари и коронети и съоветно бота ми ги подминава. Та реших да си ги допиша сам, че понякога падат хубави и да питам дали ще сработи така според вас :)

Code: Select all

[Magic Circlet]
Code="ci0'
Quality=Magic
Description=Magic Circlet
Pickup=TRUE

[Magic Coronet]
Code="ci1'
Quality=Magic
Description=Magic Coronet
Pickup=TRUE

[Magic Tiara]
Code="ci2'
Quality=Magic
Description=Magic Tiara
Pickup=TRUE

ci0=s_ama+s_sor+s_nec+s_pal+s_bar+s_dru+s_asn:2,fcr:10,(life:1|socket:2)
ci1=s_ama+s_sor+s_nec+s_pal+s_bar+s_dru+s_asn:2,fcr:10,(life:1|socket:2)
ci2=s_ama+s_sor+s_nec+s_pal+s_bar+s_dru+s_asn:2,fcr:10,(life:1|socket:2)
ci са им кдовете от textpatch.ini. Значи искам да ги прибира като са с 2class skill + fcr + life или socket. И така настроено ако падне тиара с 2 skill + fcr + res примерно ще я вземе ли, или ще я подмине ако няма life или socket?

И още един въпрос за чармовете.

cm3=s_jav|s_fire|s_light|s_cold|s_pb|s_nsum|s_pcombat|s_warcry|s_shape|s_element|s_trap|s_shadow
cm3=(s_bow|s_pas|s_offa|s_defa|s_bcombat|s_master|s_dsum|s_mart|max:10|ar:130|fr:12,cr:12,lr:12,pr:12),life:1
cm3=fr:14,cr:14,lr:14,pr:14
cm3=max:13|fhr,max:10
Тука сам пипал само life-а. От 2-рия ред аз разбирам, че ще взима всички изброени скилъри + max:10|ar:130|fr:12,cr:12,lr:12,pr:12),life:1, а ако са чисти или с екстра голд примерно, ще ги подмине. Демек за да ги взима трябва да допиша горния ред. Прав ли съм?

Bye
Newbie
Newbie

Здравейте когато пусна бота прави игра влиза си всичко е океу докато не отиде при хартли и забива незнам защо моля помогнете :) \(
dersata93
Newbie
Newbie

А как стои въпроса със камъните? Настроих да вдига тези, които искам (махнах ;) пред тях обаче не ги преибира,а ги хвърля?