k3cbot проблем!!

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
trickeR
Newbie
Newbie

Значи пускам бота върви всичко ,но като влезе в играта стой и обикаля града ....... Някой може ли да помогне \(
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За първи път чувам ,че ботът обикаля града :D ,но уточни къде ходи !
asd
trickeR
Newbie
Newbie

да направя ли демо как се разхожда да видите :D :D :D :D
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да не би да отива тук - http://upload.dreaming-bg.com/view.php? ... 7a305d.jpg
asd
trickeR
Newbie
Newbie

да но си го оправих :angel: :)
Cannibal
Newbie
Newbie

trickeR wrote: да но си го оправих :angel: :)
Как си го оправил някой може ли да каже имам същия проблем самоче не обикаля а отива в края на мостчето и се забива в края и нищо не прави (абе обикаля..) та как да го оправя?
tribe
Newbie
Newbie

D2 loader ??????????? :punish:
Cannibal
Newbie
Newbie

tribe wrote: D2 loader ??????????? :punish:
какво искаш да кажеш под Д2 лоадер??????????? да имам д2 лоадер ако става на въпрос мога да отворарям по 30-40 диаблота (не е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО да го правя щот почва да цепи :D )
No-Wallzz
Newbie
Newbie

Папката на бота, трябва да е в директорията на играта.
Пример:
D:\Dreaming Diablo II\k3cbot

Успех! :mda:
dextur11
Newbie
Newbie

да питам някои ако знае какво означава ,,rounds excedeed,, на кц3бот а и защто като убие двама само и излиза. Ще съм благодарен ако някои ми помогне :)
pwnt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

означава че си е изразходвал чуковете предвидени за ръна , но от къде се оправя ще те излъжа не знам :)
mite e
crazyloop
Newbie
Newbie

http://prikachi.com/files/1531724N.jpg <- ... а някой може ли да ми помогне за тоя проблем .. че нз кво стана... изтрих някви loader-i от C:\WINDOWS\system32 и се появи тая грешка някой да знае за кво стаа вапрос.. преинсталнах диаблото .. на ново си свалих бота сичко напраих на ново обаче пак сащото ..
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Закарай паладина в 3ти град и гледай да имаш wp travincal \)
crazyloop
Newbie
Newbie

мерси много брат от тва е било много благодаря :angel:
THINKFAST
Newbie
Newbie

Така имам следния проблем:Каде се намират настройките в който да кажа на бота да не подбира итемс,чармс и.т.н и да не изхвърля НИЩО !!!!!Адски глупав бот бе хора (fubar) не ми е дигнал soj,shako,verdungo,Ss,rainbow facet и.т.н.В Zpickit,направих PickUp=TRUE на всичко което искам да запазва,Но той продължава да си подбира глупости които си му харесат.Примерно Small Charm 19life 17mana не го пази,а си запазва Small Charm 1-2cold dmg,както и с Jewel 15ias-37 ed,не го запазва.Адска каша е всичко 10ки пъти се мъчих да оправям тоя бот,отново и отново но се предавам ! :punish: Моляви Помогнете !!! Dreaming-Forever
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

интересно ми е как си се "мъчил" и пак не се е получило.Би ли споделил какво точно си правил за да знаем как да помогнем!?
....
THINKFAST
Newbie
Newbie

Mickie_Mouse™ wrote: интересно ми е как си се "мъчил" и пак не се е получило.Би ли споделил какво точно си правил за да знаем как да помогнем!?
,Немога да разбера вие нарочно ли дразните хората! (fubar)Изчел съм да не се силя,но има няма 90% от коментари и.т.н,ако не искаш да ми помагаш по добре не коментирай !!!!!! (fubar) Съвсем ясно съм написал :"Каде се намират настройките в който да кажа на бота да не подбира итемс,чармс и.т.н и да не изхвърля НИЩО "ако това приятелче не си го разбрал по добре да няма админи и секи да си прави квото иска.А относно "КАКВО СИ СЕ МЪЧИЛ"-няма да стигне полето да обеснявам,така че ако си от София може да ти дам адресс и лично да ти покажа какви иновацийки съм опитвал и колко съм си блъскал главата!!!!!За кво е иначе тоя форум!!! :cool: Dreaming-The BesT
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

THINKFAST wrote: ,Немога да разбера вие нарочно ли дразните ............. Dreaming-The BesT
Сега с удоволствие ще ти споделя това което знам...(само без нерви :) )...
Да започнем от самото начало.Ще се постарая да бъда максимално точен,ясен и ще гледам да не те "объркам"...В k3c-to има 2 основни файла с които можеш да си "играеш".Единият е "zpickit.ini".Какво прави той?!Този файл "казва" на бота какво да вземе от земята!Другия файл за който говоря е "Identify.ini".Той "казва" на бота какво да прибере в stash-а...
Нека обясня сега какво се прави с "zpickit.ini".Отваряме "zpickit.ini" и си избираме някой случаен предмет...например едно Verdungo

[Unique Mithril Coil]
Code="umc" - всеки предмет си има код...лесно се намират ако ти е на зор
Quality=Unique -какво да бъде взетото от земята (rare/unique/set/magic/normal/craft/superior/lowquality...)
Description=Verdungo's Hearty Cord (Unique Mithril Coil) -това ще изпише когато падне на земята
Ethereal=0 -ако е 0 (нула) няма да го вземе,ако е 1-ще го вземе (става въпрос ако е "Ethereal")
Pickup=TRUE -дали въобще да го вземе от земята (по default е "TRUE")

До тук е обяснено (надявам се съвсем ясно) какво ще събира бота.Сега да обясним и какво ще прибере в stash-а...Представяме си че пада едно Вердунго...бота отива при Cain в новата игра...идентифицира го и...тук идва ролята на "Identify.ini" файла...при мен е така :
376= vit:35,dr:10 \О¬¶ыµЗµДРДЅбVerdungo's Hearty Cord
От това ни става ясно (поне на мен) че ако се падне да е с по-малко от 35 Vita няма да го прибере в съндъка,а ще го хвърли на земята.Ако искаме например да го прибере само ако е MAX (40/15),самия ред трябва да изглежда така:
376= vit:40,dr:15 \О¬¶ыµЗµДРДЅбVerdungo's Hearty Cord

ПП.:От това по-ясно не мога да ти го обясня...надявам се да ти е достатъчно..
....
THINKFAST
Newbie
Newbie

Не няма вече нерви :)разбрах те съвсем ясно точно това исках да разбера-като цяло доста настройване си трябва това е сичко,значи бота не зима ако е под няква граница итема,за да го зима трябва по-отделно на всеки итем да му задам някав параметър. :cool: :cool: "' тук идва ролята на "Identify.ini" файла...при мен е така :
376= vit:35,dr:10 \О¬¶ыµЗµДРДЅбVerdungo's Hearty Cord
От това ни става ясно (поне на мен) че ако се падне да е с по-малко от 35 Vita няма да го прибере в съндъка,а ще го хвърли на земята.Ако искаме например да го прибере само ако е MAX (40/15),самия ред трябва да изглежда така:
376= vit:40,dr:15 \О¬¶ыµЗµДРДЅбVerdungo's Hearty Cord""'-това ми помогна,точно от него имах нужда,само едно не разбрах за чармове дали има начин да запазва или просто няма настройка за тях и бота е автоматизиран да пази само с max които са :) ??
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За чармите трябва да гледаш ето тези редове: cm1-small charms\cm3-grand charms
Пример1 за SC: cm1=life:20-смолката ще я прибере само ако е с 20 кръв...ако е с 19 ще я изхвърли
Пример2 за JEWEL:jew=(ias|req),edmg:39-ако JEWELA дава ИАС+едмг(39+) или ИЗИСКВАНИЯ+едмг(39+)

ПП.:Това е в Identify.ini файла...а съкращенията за "ias,edmg,edef,vit,str" и прочие ги има в самото начало на файла
....