Често срещан проблем с k3c бота

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Случвало ли ви се е бота да ходи надолу по мостта ,да седи няколко секунди и да излиза от играта -
https://img.dreaming-bg.com/picbg/e16fc ... 975540.jpg
Решението е много просто : Изтеглете това диабло - http://zamunda.net/details.php?id=187158&hit=1 и всичко ще е наред
asd
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не мисля че това е проблема,защото аз знам от какво е,но няма значение :punish:
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Еми кажи щом знаеш ,аз така си реших проблема и този начин мога да споделя с другите :)
asd
Cannibal
Newbie
Newbie

Darkman wrote: Не мисля че това е проблема,защото аз знам от какво е,но няма значение :punish:
След като знаеш кажи бре човек .... аз сега тегля това диабло и ако стане идеално :) ако не стане разчитам ти да ни обесниш как си го оправил и от какво е проблемът :)

:angel:

EDIT---

Не стана... отново същотата работа настройвам си естествено от къде ми е диаблото (папката) и би трябвало да си го отваря от дреаминг диабло.... такаче при мене това с дреаминг диабло не стана... явно е от друго ако някой каже ще е просто върха!
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сигурен ли си ,че избираш това diablo ,защото при мен и още 4-5 човека това проработи :rolleyes:
asd
Cannibal
Newbie
Newbie

офф елементарно се оправя добре че има хора който да кажат не е с диабло а просто слагате папкате k3cbot в директорията на д2-то и се радвате :) не е нужно д2 дреаминг при мен така се оправи като сложих папката k3cbot при д2-то :)

не ми трябва повече помощ^^
Iavoratina
Newbie
Newbie

ами аз я сложих и пак се върти като бъшкав из града ? help?