Настройка на Yamb - D2JSP

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Във файла с пикита на бота -
Follow bot\scripts\settings - snagit_xp или snagit_xp_full ( за да не се бъркаш и в двете )

Code: Select all

\====================Potions and Gold======================
[Gold]
Code="gld"
log=0

[Full Rejuvenation Potion]
Code="rvl"
log=0

[Rejuv]
code="rvs"
log=0

[Super Healing Potion]
code="hp5"
pickup=1
log=0

[Greater Healing Potion]
code="hp4"
pickup=1
log=0

\[Healing Potion]
\code="hp3"
\pickup=1
\log=0

\[light Healing Potion]
\code="hp2"
\pickup=1
\log=0

\[minor Healing Potion]
\code="hp1"
\pickup=1
\log=0

[Super Mana Potion]
code="mp5"
pickup=1
log=0

[Greater Mana Potion]
code="mp4"
pickup=1
log=0

\[Mana Potion]
\code="mp3"
\pickup=1
\log=0

\[light Mana Potion]
\code="mp2"
\pickup=1
\log=0

\[minor Mana Potion]
\code="mp1"
\pickup=1
\log=0
Там където имам точка и запетая, не ми го дига, там където няма точка и запетая ми го дига... ако по просто да ти обясня... тоест слагаш точка и запетая пред голд и не ти дига голд.. от земята махаш го и ти дига... това важи и за итеми и за всичко което се сетиш....
Бр бота е на принципа:
Пикита - точка и запетая - отрицания - тоест сложиш ли НЕ ГО ПРАВИ \
Конфиг файловете - 2 наклонени черти - отрицания - тоест пак не.... НЕ ГО ПРАВИ //
???
Newbie
Newbie

А как мога да настроя d2jsp-то да работи и с други параметри на лоадера , примерно -direct -txt и такива?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

??? wrote: А как мога да настроя d2jsp-то да работи и с други параметри на лоадера , примерно -direct -txt и такива?
Да не съм много смешен, светни ни само ( тъй като съм сигурен, че 90 процента не знаят какво значат тези команди :) ) какво значат и ще ти отговориме... иначе надали някой ще има точен отговор :)
Едит: ..... Може би е някаква проста команда... ма сме зле..
А това не е ли нещо иконконата ?? в Пропертиес да се добавя ??
???
Newbie
Newbie

Ами на иконката в target нали пишеш примерно -w за window mode и такива неща.На abot примерно има parameters и си пишеш кфито параметри си искаш , а на d2jsp го нема тфа нещо.Има само да избираш window mode и low quality и некфи такиа..
Vasil
Newbie
Newbie

Пробвай да си копираш, шорткъта да сложиш настройките на него и него да го свържеш с бота.

Не мога да си сложа конзолата за руните, първите пъти като си пусках бота ми излизаше, после спря да излиза. Свалих си наново бота от тук и от други места и пак не излиза. Настройката log runes for the rune console ми е на true.
stopped
Newbie
Newbie

Значи ако някой може да помогне с тези настройки да драсне 2-3 реда :)

Трябва ми да си настроя сорсите на баал бота да лефтват веднага ако лефтне лидера а не да седят и да мрат като го няма и ако може как да им сложа и на тях чикен да си лефтят автоматично.
Друго как да направя лидера да не излиза от играта при умирането на мерка, а да довървва ръна докрай и ако може как се прави да пуска портала в горната дясна част на трона, а не доло в дясно.

Благодаря предварително!
s0b1
Newbie
Newbie

Моят проблем е следния... бота ми е паразит, седи в игра и чака да го викнат, но когато му уиспнат той си прави нова игра и си чака :Д направил съм ония редчета waitinchat и т.н. ? Идеи ?
roshkata
Jr. Member
Jr. Member

s0b1 wrote: Моят проблем е следния... бота ми е паразит, седи в игра и чака да го викнат, но когато му уиспнат той си прави нова игра и си чака :Д направил съм ония редчета waitinchat и т.н. ? Идеи ?
D2JSP Follow bot WIN 7\scripts\libs\YAMB\configs\Yam_Leader a тук написал ли си името на лийдера?
s0b1
Newbie
Newbie

Да на 1-вото съм написал името на лидера, на 2-рото името на фолоу-а
roshkata
Jr. Member
Jr. Member

s0b1 wrote: Да на 1-вото съм написал името на лидера, на 2-рото името на фолоу-а
И на 2-те напиши името на леадера
s0b1
Newbie
Newbie

Никва промяна :Х Айде някой по-компетентен да се изкаже ?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

s0b1 wrote: Никва промяна :Х Айде някой по-компетентен да се изкаже ?
Като от един от най-компетентните тука, бих казал.
Папката Yam_leaders вътре сложи името и на героя, който като ти wisp, искаш да го последваш...
Прилагам 3 снимки, за да видите един хубав скрипт за Бр бот, как прави по 1000 бр-та без проблем, има 300 ерора, понеже е бъгнал героя между 10 и 15... Но от 1111 да извадите 300 пак са си 800 парчета.
Едит: Ще го остава още няколко дена да направа поне 2 хилки бр-та :)
:click:
s0b1
Newbie
Newbie

Абе брат направил съм го.. Даже Скайлан_ГТР ми рови в компа и каза че сичко е уж наред а се получава тоя номер... :S
fuckandrun
Newbie
Newbie

абе и аз имам такъв проблем...но аз изобщо не сам компетентен по тези теми и е възможно да бъркам някаде при нагласата на конфига...възможно ли е някои да качи конфиг за амазон(джава)и да обесни като на бавно развиващ се след истеглянето какво да се прави нататак каде какво да се пише и т.н.
п.с. : благодаря предварително...!!
Djihad
Full Member
Full Member

Някой да ме просветли,защото от мн време не съм настройвал yamb,а преди мн си играех как си искам със тия скриптове:Когато хамър биеше елдрич,шенк и пиндъл,някъде по редовете освен "KillMinions" което е на "true",нямаше ли още нещо,което се гласеше за да бие и гадинките около тях ? Всичко съм си му направил,само дето например като убива елдрич се портва директно в него,убива го и се качва в града и тръгва към шенк. Та въпроса ми е аз ли си въобразявам или имаше опция/редче което убиваше наоколо босове,миниони,шампиони и други гадинки по време на ръновете ?
Si vis pacem...para bellum
narcomana_
Newbie
Newbie

Сега, нека и аз се включа в тази тема- Изтеглих бота за 7ца... След 2 дена усилия и много ядове- той тръгна, радвах се :nenormalniste: , но дойде време и да разбера зловещия момент: Ходи нашия до контеса, искам да махна помощника- няма от къде (или не съм оцелил файла), бие въпросния бос и край дотам (излиза). В таблицата се записва руната която е паднала, но в действителност нея я няма. Обяснявам какво направих: разархивирах, кракнах (копирах .длл...), пипах в конфиг файла, и накрая си преинсталирах Диаблото. Когато разархивирах обаче ми даде че има червей във файла където се пише сд-ключа, и някои файлове не се записаха (ОС не ги пусна). Та моля някой разбиращ да ми обясни къде е грешката, давам скайп, ацц..... само да напише отговор моля!
П.С. БЛАГОДАРЯ предварително :mda:
kdnt
Newbie
Newbie

абе имам мнооо дразнещо проблемче от скоро бота почна да крашва нон стоп и добре аиде тва се търпи но понякога(всъщност доста често на около 2-3 краша) в таблицата на autod2jsp вместо краш пише че не е пуснат и за да го пусна пак трябва да отворя autod2jsp наново или да изчакам 20тина минути и тогава бота сам си тръгва. това започна да става наскоро иначе преди ботовете ми си праиха по най малко 500+ рънове.. ако някой има на идея от какво може да е това да сподели
pachk0
Newbie
Newbie

missing wrote: Там мисля, че не може.
Но може да седи долу до портала и да не мърда цяла игра което е по-доброто решение за барб...
Ако искаш да е долу до тп-то направи скрипта така:
//YAMXXP.push("Pindle")\
//YAMXXP.push("Eldritch")\
//YAMXXP.push("Trav")\
//YAMXXP.push("Countess")\
//YAMXXP.push("Meph")\
//YAMXXP.push("Shenk")\
//YAMXXP.push("Cow")\
//YAMXXP.push("Hephasto")\
//YAMXXP.push("Andy")\
//YAMXXP.push("Pit")\
//YAMXXP.push("ThreshSocket")\
//YAMXXP.push("Baal")\

// Leecher module.
YAMXXP.push("")\

// Follower, enchanter, bo script
//YAMXXP.push("")\
Значи бате аз имам същия проблем..самоче копирм това което написа паствам го в конфига на героя ми .. Но като влезне и си направи игра ми дава грешка ,че неможе да намери файла на водача и така седи в 1вия град..ако можеш някак да ми помогнеш героя ми да ходи в акт5 и да чака водача ,а после да влиза в телепорта и да чака да свърши бр-то :) Мерси предварително ..
narcomana_
Newbie
Newbie

kdnt wrote: абе имам мнооо дразнещо проблемче от скоро бота почна да крашва нон стоп и добре аиде тва се търпи но понякога(всъщност доста често на около 2-3 краша) в таблицата на autod2jsp вместо краш пише че не е пуснат и за да го пусна пак трябва да отворя autod2jsp наново или да изчакам 20тина минути и тогава бота сам си тръгва. това започна да става наскоро иначе преди ботовете ми си праиха по най малко 500+ рънове.. ако някой има на идея от какво може да е това да сподели
Брат, и при мен е така докато имам отворено диабло с което играя аз. Благодаря много на скайп "sladuk.no.opasen"- той знае всичко за този бот. На мен като ми крашне- затварям текущия прозорец и отварям нов. Няма проблем докато не бъгне героя, но това е друга тема.
Настроих си с помощта на въпросния скайп: Съмонер, Контес, Мефисто и Травинкал ботове. Благодаря на всички ви за подробната информация. Успех на всички! :angel:
lelemale
Newbie
Newbie

Здравейте!Имам един проблем с баал бота и немога да го разреша.Има ли начин барба ми да го настроя да се бие с френзй а не с въртелешката щото не сум го развивал на нея. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ АКО МОЖЕ ДА СЕ ЕДИТНЕ ОТНЯКАДЕ!
Предварително ВИ благодаря! :angel: