Настройка на Yamb - D2JSP

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
ziro
Newbie
Newbie

Здравейте... От скоро пускам въпросния бот. За сега съм го пуснал да бие само Пиндел... Според вас нормално ли е за 1800 успешни ръна да не е дигнал нищо освен едни ботуши? :)
Има ли някаде лог кадето се записва какво е падало?
(потърсих в бота но не открих нищо)
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Нормално да не пуска :) пиндел е скръндза :D
ToHkC
Newbie
Newbie

Здравейте, аз си настроих бота за контеса с лигхт сорка обаче още в началото като дава на реалм лист да избере дреаминг избира го и пак дава на реалм и това се повтаря. Като цъкна ръчно на баттле нет и от там нататака сичко е 6 само това искам да оправя че като получи еррор бота да не е нужно да му натискам ръчно постоянно баттле нет. Благодаря предварително ще чакам отговор :) :) :)
pacorabanne
Jr. Member
Jr. Member

А защо не ми зарежда ключ направих всичко с рег едита , имам инсталация на диаблото преинсталирах го 2 пъти и пак нестава просто не ми зарежда ключ може ли малко помощ
RaGe
Jr. Member
Jr. Member

Имали възможност да се настрои амазона на какво да бие балл.
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

има
AbN0rmaL
RaGe
Jr. Member
Jr. Member

каде защото като я гледам как ги мята скоро нема да има титани
ToHkC
Newbie
Newbie

ToHkC wrote: Здравейте, аз си настроих бота за контеса с лигхт сорка обаче още в началото като дава на реалм лист да избере дреаминг избира го и пак дава на реалм и това се повтаря. Като цъкна ръчно на баттле нет и от там нататака сичко е 6 само това искам да оправя че като получи еррор бота да не е нужно да му натискам ръчно постоянно баттле нет. Благодаря предварително ще чакам отговор :) :) :)
ToHkC
Newbie
Newbie

Добро утро виждам че никои непоглежда сериозно на проблема така че да се уточня. Трябва ми нов аутостартер.д2й фаил или някаква малко поправка на моя за да се логва в баттле нет а не да седи само на гателеа. Ръчно като дам сичко е таман настроил съм го но само това ми е проблема някой който разбира нека да ми помогне моля
danielkatev1
Full Member
Full Member

Значи проблема е следниа : Влиза си в игра ходи се портва се до трона оф деструктион и след това бие си разчиства пуска тп пише тп ъп и влизат хората и бота отива на мястото където пускат босовете и в този момент бота лефтва точно преди да ги пуснат а по някой пат и бие само шаманите и лефтва и такива неща мн ви се моля помогнете кажете къде е проблема...

Благодаря предварително!
Поздрави Дани! :)
ziro
Newbie
Newbie

ToHkC wrote: Здравейте, аз си настроих бота за контеса с лигхт сорка обаче още в началото като дава на реалм лист да избере дреаминг избира го и пак дава на реалм и това се повтаря. Като цъкна ръчно на баттле нет и от там нататака сичко е 6 само това искам да оправя че като получи еррор бота да не е нужно да му натискам ръчно постоянно баттле нет. Благодаря предварително ще чакам отговор :) :) :)
Не съм от разбирачите на ботове но като гледам няма да получих решение на проблема! :)
Единствената идея която имам е http://prikachi.com/images/673/2993673M.jpg
И при мен не искаше да влиза но като промених starter script на autostarter и се оправи!
ziro
Newbie
Newbie

Някои знае ли дали е възможно да пусна 2 бота (сорс. на колд) да бият пиндел едновременно ?
Разгледах бота и видях че има само 1 файл в който се настройва бота за сорс. на колд, лайтанинг, паладин, Амазонка и.т.н.
RaGe
Jr. Member
Jr. Member

Чрез YAMB ги настрои
ziro
Newbie
Newbie

RaGe wrote: Чрез YAMB ги настрои
Да мерси много ми помогна... :(
Някои с малко по подробно обяснение как става ?
ToHkC
Newbie
Newbie

ziro wrote: Не съм от разбирачите на ботове но като гледам няма да получих решение на проблема! :)
Единствената идея която имам е http://prikachi.com/images/673/2993673M.jpg
И при мен не искаше да влиза но като промених starter script на autostarter и се оправи!
Еми аз съм си с аутостартер скрипта но неиска седи си в гателаи менюто и в маин менюто. Единственото което мога да кажа е че с другия скрипт стартер__ дет е влиза си в баттле нет прави игра ама като влезе ми изписва някви работи. Че мисълта ми е че нещо явно трябва да го добавя от стартер__ което го няма в ауто стартера ама незнам какво точно помогни :) моля :( :( :( :( :(
Oregon
Newbie
Newbie

Интересува ме, как да направя, когато свършат колбите в колана на героя, бота да пуска телепорт и да ходи да купува нови..?
Kinopi
Newbie
Newbie

Пускам 1 Баал бот и 2ма които го следват.Въпроса ми е как да направя единия да влиза в тп-то и там да стои без да отива да бие?Пробвах като махна "//" пред баал, но тогава не влиза в тп-то. :mda:
MapTo
Newbie
Newbie

Имам проблем с палата ми прави си игра идват паразитите но той не дава парти при положение че в конфига publicmode e 1 и си има ето този ред: YAM_PartyUpPath = "tools/YAM-PartyUp.d2j"
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

Изтегли си друг конфинг за пал.
AbN0rmaL
MapTo
Newbie
Newbie

Понякога когато стартирам бота седи в логин и не въвежда парола и си седи там докато не го спра и го пусна пак. Някой да знае нещичко? :S