Настройка на Yamb - D2JSP

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
eagle
Newbie
Newbie

Здравейте
Да ви питам от каде се настроиват тези рестартс
http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... c/clip_23/
eagle
Newbie
Newbie

eagle wrote: Здравейте
Да ви питам от каде се настроиват тези рестартс
http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... c/clip_23/
момчета имам такъв проблем бота ми бие добре ,но като напраи около 20 ръна се рестартира и почва пак от 1
нз дали неможе да брой повече от 20 :D ако някой знае от каде да го оправя това ще съм много благодарен (за бал бот става въпрос)
intelecta
Full Member
Full Member

От каде се наглася колко време да бии смисъл след колко време да лефт
MapTo
Newbie
Newbie

Имам проблем как да направя паладина ми първо да чисти около тп и след това да казва тп ъп?
intelecta
Full Member
Full Member

intelecta wrote: От каде се наглася колко време да бии смисъл след колко време да лефт
ъъъъъъъ.... \( \( \(
eagle
Newbie
Newbie

intelecta wrote: ъъъъъъъ.... \( \( \(

отиваш тук scripts\libs\YAMB\configs отваряш конфига на героя ти и тарсиш тези редове
YAM_MinGameLength = 60\
YAM_MaxGameLength = 660\

горното е за мин секунди а долното за макс секунди в играта
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MapTo wrote: Имам проблем как да направя паладина ми първо да чисти около тп и след това да казва тп ъп?
Щом не чисти преди да каже ТП ЪП,значи ти е така:
BXP_ClearFirst = false\

За да чисти предварително трябва да е :
BXP_ClearFirst = true\
....
pacorabanne
Jr. Member
Jr. Member

А някой може ли да ми каже какво да бутна за да оправя Java-та да бие баал с Charget Strike и баал рън-а с Lightining Fury :angel:
cnupo
Newbie
Newbie

Имам следния проблем ... Успях с 300 зора да подкарам Бота под Windows 7 , обаче .... героят си прави игра и ... нищо не прави ... http://prikachi.com/images/581/3116581b.jpg
Да имате някви идеи...

edit : оправих си всичко .. ботът върви обаче не събира рингове и амулети ... ?! като вляза в самата игра ми изписва че ми липсват в settings / moneymaker.nip , ringsamulets.nip и sets.nip ?!
pacorabanne
Jr. Member
Jr. Member

Ако имаше някой да погледне тая тема щеше да е добре ! :rolleyes:
Mishoncho
Newbie
Newbie

Имам следния проблем. При бота всичко е добре, но проблема е, че съм настроил бот-а ми да бие със blizzard и ice blast, но като влезе бие със glacial spyke. Вижте какво съм направил, мисля, че е правилно. Къде е проблема ? Даже за да не бие с нея я махнах изобщо от магиите и същата работа. Много ще съм благодарен на някой ако види къде е проблема и мои помогне ?

//PXP_SorcSkill.push(64)\ // Frozen Orb
//PXP_SorcSkill.push(59)\ // Blizzard
//EXP_SorcSkill.push(59)\ // Blizzard
//SXP_SorcSkill.push(59)\ // Blizzard
//CXP_SorcSkill.push(59)\ // Blizzard

//YAM_SorcSkill.push(64)\ // Frozen Orb
YAM_SorcSkill.push(59)\ // Blizzard
YAM_SorcSkill.push(45)\ // Ice Blast
//YAM_SorcSkill.push(48)\ // Nova
//YAM_SorcSkill.push(62)\ // Hydra
//YAM_SorcSkill.push(56)\ // Meteor
//YAM_SorcSkill.push(38)\ // Charged Bolt
//YAM_SorcSkill.push(47)\ // Fire Ball
//YAM_SorcSkill.push(51)\ // Fire Wall
//YAM_SorcSkill.push(49)\ // Lightning
//YAM_SorcSkill.push(53)\ // Chain Lightning
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Имаш за настройка с какво да бие БОСОВЕТЕ
И с какво да бие по НОРМАЛНИТЕ гадини....
....
Mishoncho
Newbie
Newbie

Няма. Не се получава ...
Mishoncho
Newbie
Newbie

А някой може ли да ми каже... пуснал съм си да бие Pindle. след като го убие и се върне в града винаги изписва "stallung for 159 seconds" примерно и стои и не прави нищо ? Какво е това stalling ?
Mishoncho
Newbie
Newbie

Оправих си проблема. Намерих една тема със същия проблем :) Благодаря все пак ... но проблема с ice blast и glacial spike остава :(
iMephi
Newbie
Newbie

Може ли да се направи бота да не влиза в чата ? Ако може ще ви помоля да ми кажете как става, понеже понякога ми изкарва грешка 'we got big error here', знам че е от лоадера, но като го пусна през game.exe-то зацикля на getaway-a.
cnupo
Newbie
Newbie

Имам странен проблем с бота ... всичко си вървеше отлично докато не рестартирах PC-то (което не е за пръв път от както ползвам бота) но след въпросния рестарт нещата се прецакаха ... сега като влезе в игра и ми изписва "Pindel Exception : name = reference error , getPath is not defined " това го изписва и за Eldrich ... След това изписва "YAM_Exception : name = reference error , getPath is not defined" ... Защо и как стана това :? Някой да има идеи ?
Uncensored
Newbie
Newbie

Когато хамъра ми му /w той не излиза веднага а си прай ръна и тогава отива в другата игра. Как да го оправя?
loggic
Newbie
Newbie

пичове начи пиндел бота ми прави към 20 рена и рестартва като казва "we got big error here!" и за 1 час прави към 6-7 реса.Как да го оправа?Не че е кой знае къв проблем ама искам да не ми крашва на 15-20 ръна.
AnoJloH
Newbie
Newbie

Здравейте :)
От съвсем скоро играя в Dreaming, идеята за разрешено пускане на бот ми допадна и реших да се пробвам и аз да пусна това чудо d2jsp :D
Имам следния проблем... всяка една стъпка съм направил спрямо всички конфигурационни файлове, аднат съм в лист-а на Лидера и аз съм аднал него, но когато се пусне бота си прави игра от свободно избрани n-брой символи, слага си парола и влиза в играта. Обикаля каквото обикаля из 5-ти акт и спира като над главата му излиза съобщение Waiting for tp ... когато излезе от играта влиза в чата, но при /w от лидера "Join ..." просто си седи в лобито. Като цъкна на Join прави игра с име "false" и парола ... помогнете моля \(