Настройка на Yamb - D2JSP

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Това няма как да се оправи ако намериш решение сподели го с нас :)
electrofly
Newbie
Newbie

Пуснах бота на Pindle с Yamb не с обикновенния PindleXP, и взе че почна да лефтва :P
zangadoree
Newbie
Newbie

Здравеите!

http://prikachi.com/images.php?images/790/3859790b.jpg

Някакво решение ан този проблем.

Благодаря предварително :)
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Черно на бяло ти го пише.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Indomitable
Jr. Member
Jr. Member

s0b1 wrote: Моето питане е как да направя лидера (хамъра) да не позлва CTA преди Throne of destruction? Много се бави така :) А, и още нещо.. Как да го направя да пуска ТП в горния край до баал а не долу? Мерси предварително :)
Имам същия въпрос.Ще съм благодарен,ако някой отговори.

Мерси Алекс
alex93
Full Member
Full Member

1.Да не използва Cta преди Throne of destruction:
D2JSP\scripts\libs\YAMB\configs:
YAM_Config_nickname на Hamerdin-a ти:
Намираш това: VenomLordCTA = True/false\
True - ще бока
False - няма.
2.Как да пуска телепорта горе:
http://dox.bg/files/dw?a=445756ca4b
Постави този файл в следната папка:
D:\Games\Diablo 2 1.10\D2JSP\scripts\bots
Enjoy \)

SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може ли да ми помогнете?!Става въпрос за настройките на бота , как мога да го накарам да не продава амулети , пръстени и чарми?!?!Не знам защо но бота ми продава неща които съвсем не са за продажба , а пази глупости като например пръстен с 3 "стрент" или амулет с 3 "декстерити"?!?!?!
Предварително благодаря!!!
Vengeance
Full Member
Full Member

Имам следният проблем с follow бот . Ползвам d2jsp 50.24+YAMB 1.1b3 by Foster и се получава следното: Лидера си прави игра wisp на leecher-a, който е в чата, но той не се джойнва в играта, а файлът YAM_Teambotting.ini е настроен както следва :
// Define all your leader char names here. Make sure that they are spelled out
// exactly and case sensitive. For Leader/Leecher and Team botting purposes
Leaders.push("runvamsi")\
Leaders.push("NK_SILVIA")\

//Helpers.push("")\
//Helpers.push("SecondHelper")\
Пробван е и другият вариант с Helpers и името на героя, но без резултат . В скрипта на героя, който следва съм оставил само YAM_Follower.d2l скрипта и героя е в акт 5 . Къде може да е проблема ?
PublicMode = 1\
DC_UseFriendsList=true\
YAM_WaitInChat=true\
YAM_TPMsg="tp up"\
WaitForPortal=true\
Проблемът е в следният ред :

autostarter.d2j

var joinGameCommand = "join game"\

трябва да е :

var joinGameCommand = "join"\

Vengeance
Full Member
Full Member

Отново се появи проблем :( ..

Той е свързан с follow bot-a . Моята версия на YAMB ползва YAM_Follower(т.н YAM_Symbiote) и нямам възможност да ползвам Паразит скрипта тъй като ТаунМенаджера е променен и много код трябва да се пренапише . Въпросът ми е някой запознат ли е с въпросният скрипт(YAM_Symbiote) и може ли да каже къде трябва да се пипне, така че героят който следва да не се портва по лидера, а просто да влиза в телепорта и да седи в ъгъла ?

Благодаря .
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Какво и къде да напиша за да накарам бота да не отваря телепорт на 5 ниво при Контеса , всеки път отваря телепорт с култов надпис в конзолата "Да пия още една бира преди боя"?!?!?!?!?!Не че е болка за умиране ама е дразнещо а и се губят около 30 секунди за това!!!
Предварително Благодаря!!!
Defender
Newbie
Newbie

От къде можем да проверим какви руни,итеми и т.н. е настроен бота да вдига .. ?
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Snagit_Xp се казва файла.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Vengeance
Full Member
Full Member

Ако позваш NJIP системата, файловете се намират в папка settings . Според мен са за предпочитане пред Snagit_XP ..
Defender
Newbie
Newbie

Дам намерих го къде е,благодаря,но гледам "" е премахнато пред "GOLD" и въпреки това нейска да вдига "GOLD" по тая логика може и итеми и руни да не вдига ако паднат ..
Defender
Newbie
Newbie

Извинявам се за спама....,но постоянно проблеми с тея ботове,а проблемът е,пускам 2 бота всичко си е както трябва..,даде ли "ERROR" при този дето съм стартирал първо няма никакъв проблем влиза си отново в Д2 пише ацц и почва да ръни,но даде ли "ERROR" при този,който съм стартирал втори влиза в Д2 и в баттле.нет и дотам нейска да пише ацц и пасс.
Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен. :mda:
skofield
Jr. Member
Jr. Member

аз имам проблем с к3ц бот преди не искаше да обира итемите сложих му пикит а сега не иска да влиза в играта влиза и ми дава грешка ?? някои да помогне ?
Vengeance
Full Member
Full Member

Defender wrote: Извинявам се за спама....,но постоянно проблеми с тея ботове,а проблемът е,пускам 2 бота всичко си е както трябва..,даде ли "ERROR" при този дето съм стартирал първо няма никакъв проблем влиза си отново в Д2 пише ацц и почва да ръни,но даде ли "ERROR" при този,който съм стартирал втори влиза в Д2 и в баттле.нет и дотам нейска да пише ацц и пасс.
Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен. :mda:
autod2jsp---->Edit на някой от ботовете----> Промени Diablo II Title на нещо друго .
bladyle
Newbie
Newbie

Днес из форума четох за команда с която бота купува item-и и ги продава за gold, но сега не мога да го намеря ... някой може ли да помогне?
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

Chiken life + left рундиве подред си прави нови игри и си лефтва след 5-6 порта по път за бал без да му е взето не повече от 400 кръв повечето случеи без капка отнета....

и ерор от сорта
Failed to interact with Malah
KaHa5uC
Newbie
Newbie

имам проблем като отиди при пендела и не го бие пък съм му направил настроиките и за помощника е така ако може напаво някой да ми прати готови за сорс плсс