Настройка на Yamb - D2JSP

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Vengeance
Full Member
Full Member

По принцип е добре да ползваш чисто ядро на d2jsp н.п 45.29 или 49.52 и допълнително да добавиш YAMB версията, която искаш защото в някои случаи кодът е твърде модифициран в новата версия и може да даде Exception error .
Multigroup
Newbie
Newbie

Vengeance dai si skype napravo da ti pratq configuration faila 6toto e mnogo d1l1g moje li ?

Borsuko
Jr. Member
Jr. Member

Добре, хайде споделете от каде мога да намеря най-новия Д2ЖСП? Каде ли не търсих, какво ли не правих, никаде го няма.
Няма ситуации без изход, просто има ситуации от които изходът не ни устройва!
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

Vengeance wrote: По принцип е добре да ползваш чисто ядро на d2jsp н.п 45.29 или 49.52 и допълнително да добавиш YAMB версията, която искаш защото в някои случаи кодът е твърде модифициран в новата версия и може да даде Exception error .
Ще се кажеш ли кой файлове имаш предвид под "чисто ядро на d2jsp" и да препоръчаш читава версия на Yamb..Използвам версията 45.29 И ми дава ерори...Изключва се без причина и седи тъка http://prikachi.com/images/850/4311850h.jpg
и се ресва след 20-30 минути,а е доста досадно :)
himikyt
Newbie
Newbie

Колеги някой може ли да сподели коя беше командата когато помощника/мерка на бота умре, по пътя или докато чисти, да не излиза от играта? :)
Multigroup
Newbie
Newbie

Проблема ми е следния: пускам близзард сорс на бал бот всичко е ок обаче не дава п и тп какво да правя?
joko
Newbie
Newbie

Искам да попитам че четох четох и така и не разбрах дали можеме да ползваме ГОД + Yamb - D2JSP?Благодаря.
sensational
Full Member
Full Member

joko wrote: Искам да попитам че четох четох и така и не разбрах дали можеме да ползваме ГОД + Yamb - D2JSP?Благодаря.
Не
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

Цитат на: Vengeance в Сряда, 25 Януари 2012, 19:09:57
По принцип е добре да ползваш чисто ядро на d2jsp н.п 45.29 или 49.52 и допълнително да добавиш YAMB версията, която искаш защото в някои случаи кодът е твърде модифициран в новата версия и може да даде Exception error .
Ще се кажеш ли кой файлове имаш предвид под "чисто ядро на d2jsp" и да препоръчаш читава версия на Yamb..Използвам версията 45.29 И ми дава ерори...Изключва се без причина и седи тъка http://prikachi.com/images/850/4311850h.jpg
и се ресва след 20-30 минути,а е доста досадно

Бъмп :D
Vengeance
Full Member
Full Member

И какви са тези грешки ?

Относно честите крашове, може би не си настроил autostarter правилно .

А под чисто d2jsp визирам core версия - без добавки като YAMB или XP и прочие .
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

Като ми удари големи краш или не се пуска или чака 20 мин..
alxndr92
Newbie
Newbie

Пуснах мефобот и като се върнах гледам бота накупил 5-6 каски 3 to shadow discipline (fubar) и още 1-2 claws 3 to traps/shadow d.! Само 3 то трапс ми вършат работа.. Къде по скриптовте да намеря и да изкюча или да наглася какво да копува от мерчантие :? :? погледнах в bmShopIt_XP.ini обаче там никаде не пише за helms.. и затова се чуда от къде бота чете какво да копува, като в това ини не пише за хелмс нищо :( :?:?:?
Multigroup
Newbie
Newbie

Хора помогнете. проблем с бал бот. Влиза бие до вторите консули и излиза от играта защо? пак е на пълна кръв мана ..
Vengeance
Full Member
Full Member

YAM_MaxGameLength = ?

Каква стойност е зададена тук ?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Максималното време, за което бота ще остане в играта (в секунди). След като времето изтече бота автоматично излиза от играта.
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може ли някой да ми помогне като ми каже какво точно да напиша за да вдига бота следните неща:
Супериор монарси \ Берсерк акс 5 дупки или без \ Колусус блейд 5 дупки или без (ако може едновременно да ги вдига и супериор , нормални , етх и не етх ще е доста добре)?!?!?!
Предварително Благодаря!!!
Vengeance
Full Member
Full Member

whites.nip

Name = Berserker Axe : Quality <= Superior : Sockets = 5 : Flag != Eth \ 5 socket Weapon for Grief /<= означава, че събира освен superior и normal/

Ако ползваш старият snagit_XP обаче, там вече конструкцията изглежда по друг начин и трябва да потърсиш кодовете в темата bmitems.ini .
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Vengeance със стария съм , все пак съм ти благодарен за помощта!Предполагам аналогични са нещата и ще пробвам няколко различни варианта , надявам се накрая да стане?!
MOSHIC
Newbie
Newbie

Здравейте.Аз имам следния проблем :

Error : YAM_Exception : name = ReferenceError, message = Cold is not defined

Мисля,че направих настройките правилно и не мога да разбера от къде се появява тази грешка :)
alxndr92
Newbie
Newbie

MOSHIC wrote: Здравейте.Аз имам следния проблем :

Error : YAM_Exception : name = ReferenceError, message = Cold is not defined

Мисля,че направих настройките правилно и не мога да разбера от къде се появява тази грешка :)
написал си нещо което не трябва! "Cold" си написал грешно. Или е с малки букви, или трябва да напишеш true или false вместо cold.....