Настройка на Yamb - D2JSP

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
LoKo_1936
Newbie
Newbie

http://prikachi.com/images/525/4575525G.jpg някой да помогне ?
Вярваи в доброто....!
Slim_
Newbie
Newbie

Изтеглих готов бот пиндел за близард сорс защо нямам в тази директория такъв фаил АM_LifeWatcgConfig_името на героя.d2l кадето трябва да правя настроиките ?
Svilko
Newbie
Newbie

Защотото имаш такъв YAM_LifeWatchConfig_LightningSorc и след втората долна черта (подчертаващо тире) си пишеш името на героя.
Svilko
Newbie
Newbie

Понеже не мога да си настроя бота и чета темите за тийм ботинг и видях това:

Проблемът е в следният ред :

autostarter.d2j

var joinGameCommand = "join game"\

трябва да е :

var joinGameCommand = "join"\

Пуснах сърч във autostarter.d2j и такава променлива не намерих .. с d2jsp 45.29 съм.

Забелязоз, че изписва грешка: Failed sending message to autostarter.d2j
Дайте идеи. Мерси
Svilko
Newbie
Newbie

Здравейте,

Опитвам се да направя мулти бот игра, в която 1 сорс ръни и 2 паладина товарят. На ядро 4.5 съм. Нагласил съм паладините да чакат за портал месидж и да рънят Баал (преди не бях маркирал нито 1 скрипт т.е. нищо да не рънят). Проблема ми е много крашват лиичърите.
Пример:
сорс 20 краша
паладин 120 краша

Следях паладинските ехе-та и видях, че както си седят и си чакат за ТП и изведнъж ми се затварят ехе-тата. В ерор лога няма нищо. Другия краш се получава като излизат от играта и директно (може би в 10% от случаите) ми се затваря и ехе-то. Увеличих тайм аута за създаване на игри на 5 секунди, но никаква промяна. Лаг дилей-я съм го увеличил от 10 на 100. От акаунта на сорса се вижда, че изписва че двата героя са Dropped out due to timeout.

Не виждам къде може да е проблема. Ако имате някакви насоки ще се радвам да ми ги споделите. И ако ви трябва още информация питайте.

Благодаря предварително.
stojan95
Newbie
Newbie

Бота има ли pickit да обира руните и уникатните предмети ?
Ciki
Newbie
Newbie

[@5932 wrote: t_id=2315 msg_id=72485 date=1330437448]Версия на конзолата 0.7.2 Иамб 0.9.5.9 Версия на бота 0.45.29 това е за уиндоус 7 :)
Имаш ли случайно целия този пакет да ми го изпратиш, че не намирам версия за Уин 7 която да подкарам... непрекъснато ми дава какви ли не грешки и неще и неще да се пусне... даже до логин екрана н стигам...

Благодаря!
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Имам следния проблем с Pindelbot-а.. Настроил съм го да не си пуска merc, но все пак го взима. Другият е, че ми изписва, че е достигнал максималния брой атаки и седи и гледа пиндел. Някой да може да ми помогне с настройките? И на двете съм им намерил и разбрал синтаксиса, но продължава да си ги прави тези неща...
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
Mr_Sheffield
Jr. Member
Jr. Member

Yamb ли пускаш ?Преподръвам ти D2jsp много по добро е, моя лично събира голд,прави бързи игри и не изпозва телепорти.Естествено при иммуне то колд (в моя случаи използвам близзард сорс) излиза от играта.
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Изтеглих бота от темата за Windows7 и пускам него. Exe-то е autod2jsp.exe . Можеш ли да ми помогнеш?
Mr_Sheffield
Jr. Member
Jr. Member

Бате ако искаш остави скайп ти сенд яко D2JSP.При него само си добаясх данните (ацц и пас,мястото на героя и директорията на лоадера и си готов).Бота е за близзард сорка
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

gaBueba .. Намери ме.
m0n7r3y
Newbie
Newbie

Здравейте имам следния проблем при бокане с ЦТА-то ми излиза от играта и прави нова . Не показва грешка в лога а пише , че е излезнал заради LifeWatchXP , защото имал малко кръв ! Бота е изтеглен от този форум но не сам видял друг да има такав проблем.
Ако някой може да ми прати YAMB Follow bot за Win 7 ще сам му много благодарен или поне този фаил LifeWatchXP.
Skype joko_17

Благодаря предварително :)
Svilko
Newbie
Newbie

Здравейте,

аз съм с виртуална машина Win XP SP3 и не мога да открия защо ми крашва толкова често. Пускам Баал бот и на втората минута крашва. В лога нищо не пише. Версията на d2jsp ми е това на BigMamma. Гледах, че най-много рънове без краш е правено на него. Някой ако може да ми каже на какъв уиндоус и каква версия на бота пуска и не му крашва чак толкова ще съм много благодарен. Или ако знае за някакви специфични настройки на exe-то или операционната система.

Благодаря предварително!
NegusBle
Newbie
Newbie

някои може ли да ми обясни и разясни защо като направя си4ко както трябва пускам д2жсп стартира диабло и спира невавежда парола и усернаме плс някои да даде мнение ако разбира
Mon4oStyle
Newbie
Newbie

Negusble... приятел и при мен е същия проблем.... някой ако знае какъв е проблема да ни помогне ... Мерси;'
joroiliev
Newbie
Newbie

На мен не ми пишеше парола и акк също ,за това си свалих 1 d2jsp от нета,то ми даваше ерор"diablo II not loaded run game BEFORE installing",като разбира се бях кракнал,копирал d2jsp.dll в System и System32 в папката на Windows7 ,за това само копирах файла autod2jsp от d2jsp ,което не пишеше паролата и го заместих с твоа ,което даваше ерора и работата се оправи..дано и при вас се получи.

Успех.

П.С. Ползвам D2JSP by Don Gepi, като ядро и autod2jsp копирано от форума.
Mon4oStyle
Newbie
Newbie

joroiliev 10x приятел ама и по твоя начин не става пробвах и не пак ги прави тия работи едното дава проблема на друго не се логва... пффф
joroiliev
Newbie
Newbie

Mon4oStyle wrote:joroiliev 10x приятел ама и по твоя начин не става пробвах и не пак ги прави тия работи едното дава проблема на друго не се логва... пффф
Напиши скаип да ти пратя моя бот. Бай дъ уей имах предвид да направиш 1 хибридно ботче като вземеш работещите неща и ги сабереш в 1 папка.
velev
Newbie
Newbie

[@6972 wrote: t_id=2315 msg_id=77633 date=1346611683]
[@6496 wrote: t_id=2315 msg_id=77630 date=1346609731]joroiliev 10x приятел ама и по твоя начин не става пробвах и не пак ги прави тия работи едното дава проблема на друго не се логва... пффф
Напиши скаип да ти пратя моя бот. Бай дъ уей имах предвид да направиш 1 хибридно ботче като вземеш работещите неща и ги сабереш в 1 папка.
Здравей, кого трябва да убия, че да пратиш и на мен работещ бот, че вече два дни не мога да подкарам нищо? :) Не ми дава да сваля готовите ботове от форума... Явно съм дефектен нещо!

P.S. Skype-velev1975
Благодаря предварително!