Настройка на Yamb - D2JSP

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Sandman013
Newbie
Newbie

Имам проблем с близард сорс. Всики път като направи игра сменя оръжието, и така ръни, нищо че нямам второ оръжие.
SkylimiT
Newbie
Newbie

Имам следния проблем. Всичко си върви точно добавят ме в приятели lifewatch и другия конфиг също са настроени, но когато чака в чата и му пишат да влезе един къде си не иска и стои на едно място... Как мога да го оправя?
Niente e impossibile il cielo e il limite!
Bat Veso
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Виж тези неща дали са ти така :
YAM_WaitInChat=true;
YAM_TPMsg="tp up";
WaitForPortal=true;
YAM_UseFriendsList=false;
PublicMode = 1;
Другия вариант е да си объркал името на водача.
SkylimiT
Newbie
Newbie

Bat Veso wrote:Виж тези неща дали са ти така :
YAM_WaitInChat=true;
YAM_TPMsg="tp up";
WaitForPortal=true;
YAM_UseFriendsList=false;
PublicMode = 1;
Другия вариант е да си объркал името на водача.
Пак не става, мъчих го всякак, но не иска и това е... От къде другаде може да му се цака работата?
Niente e impossibile il cielo e il limite!
Vengeance
Full Member
Full Member

YAM_Leaders файла провери дали името на водача е изписано дословно както е /малки, големи букви/ .

Също така ако ползваш по нова версия d2jsp и YAMB името на лидера се задава също в Edit менюто на профила на бота Follow Bot options -> Leader name . Като последен вариант добавил ли си го във френдлиста ?
Bat Veso
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Странна работа.
koHchence
Newbie
Newbie

Имам следния проблем - при пускане на Follow Baal bot ми сече ужасно много постоянно и не мога да разбера от къде е проблема. С Win 7 съм с 2.8 двуядрен процесор+6ГБ рам + ATI RADEON HD 5470 и ми лаги ужасно много не мога просто да си го обясня.Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен :)
kzteam
Newbie
Newbie

а бе как да направя да взима итеми днес на бал бота падна виперче и не го взе>
Westley
Newbie
Newbie

kzteam wrote:а бе как да направя да взима итеми днес на бал бота падна виперче и не го взе>
ot snaggita se prai kvo da zima bota i kvo ne
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Отравяш си пикит-а или зоид-а и го променяш. Ако има ; пред реда с Viper-а ги махаш, и евентуално добававяш Pickup=True като допълнителен ред, ако няма..
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте,пуснал съм пит през д2жсп,но героя като влезе в пещерата и някой минион го удари тои директно излиза и прави нова игра,а в лога пише LifeWatchXp : Checking due to low life! Защо така се получава?С д2жсп за уин 7 съм,настоил съм всичко както трябва,но уви..
Gareth
Full Member
Full Member

m17akaaa wrote:Здравейте,пуснал съм пит през д2жсп,но героя като влезе в пещерата и някой минион го удари тои директно излиза и прави нова игра,а в лога пише LifeWatchXp : Checking due to low life! Защо така се получава?С д2жсп за уин 7 съм,настоил съм всичко както трябва,но уви..
Отваряш файла със скрипта на бота и намираш този ред:

Code: Select all

var LW_ChickenLife = 500
Числото след = го правиш на колко кръв искаш бота да напуска играта. Тоест ако е зададено на 900 а бота ти е на 1000 кръв, когато му вземат 100 кръв той излиза от играта.
Falling out of love is hard
Falling for betrayal is worst
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

Не е и от това зададено му е на 450...
Gareth
Full Member
Full Member

[@3711 wrote: t_id=2315 msg_id=79252 date=1351445366]Не е и от това зададено му е на 450...
Ем това означава че бота ти е слаб, (Няма кръв, няма резисти и т.н.) Поне друго обяснение аз не намирам :)
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

Мне 4200 лайф всички резисти са ми на 75..
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

Сега пък друг проблем излезе.Значи като оставя бота да ръни през нощта като го видя към 6-7 сутринта той е запецнал на select gateway. Но като съм на компютъра и съм го пуснал да ръни този проблем не го прави...
Gareth
Full Member
Full Member

[@3711 wrote: t_id=2315 msg_id=79285 date=1351598512]Сега пък друг проблем излезе.Значи като оставя бота да ръни през нощта като го видя към 6-7 сутринта той е запецнал на select gateway. Но като съм на компютъра и съм го пуснал да ръни този проблем не го прави...
Този проблем се появява след рестарта който е 12 часа. Изхвърля героя от акаунта и той започва да цикли на select gateway. Имаше начин да се оправи, но сега не се сещам. Ако се сетя ще го напиша :))
Bat Veso
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Запецва на select gateway, защото бота няма опция да си избира Dreaming server-a да се кънектне. Преименувай името на сървър Dreaming на някой зададените в d2jsp-то, направи го да избира този сървър и край с проблемите.
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

А къде мога да видя кои са зададени в д2жсп-то?
Bat Veso
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ето:
Image