Настройка на Yamb - D2JSP

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Beylian wrote: подкарах го ,искам да питам обаче тъй като съм го пуснал да бие hephasto
може ли да се направи да се телепортира до него направо ,щото сега докато иде до него трепе всичко по пътя и един рън е 7,8 минути :mda:
Може разбира се :) Натискаш "X" и направо го караш при боса и си го убиваш.Става много бързо така :)
:secret: Майтапа настрана но не може по-бързо :D
....
burkata91
Newbie
Newbie

аз също направих всичко и пуснах един Нихалтак бот но през 5 руна крашва хелп
filmbezsiujet
Newbie
Newbie

Как да накарам бота като крашне и си направи нова игра веднага да пише /dnd ?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

filmbezsiujet wrote: Как да накарам бота като крашне и си направи нова игра веднага да пише /dnd ?
Защо не си зададеш въпроса дали може :D Сигурно може но от една страна за какво ти е....и от друга едва ли някой би се занимавал :D
....
aleksandurg
Newbie
Newbie

Имам въпрос , от каде може да се промени продължителността на играта ? В момента е 200 секунди , сорса ми бие мефа за 30 и после стои и чака в града безцелно до 200 .
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Code: Select all

YAM_MaxGameLength = 240\		 // Default is 8 min, don't set too low or you may not kill everyone !
Това е, който трябва да промениш. Времето е в секунди.
aleksandurg
Newbie
Newbie

в кой фаил е този ред
едит:намерих го , благодаря. :)
izrudass
Newbie
Newbie

явно щом не може да се ползва год мод ще трябва да почакам докато си спретна здрав герой.
:)))
TalentoDeBarrio
Newbie
Newbie

Искам да попитам тръгва ми бота без никакви грешки пуска се играта но стига само до главната картинка .. Нито цъка на баттъл нет нито нищо имам чувството че може да стои 50000 години там :D
izrudass
Newbie
Newbie

TalentoDeBarrio wrote: Искам да попитам тръгва ми бота без никакви грешки пуска се играта но стига само до главната картинка .. Нито цъка на баттъл нет нито нищо имам чувството че може да стои 50000 години там :D

И аз имам същия проблем. Има ли някаква настройка за да детектне Дрииминг сървара?
Beylian
Newbie
Newbie

има като отвориш autod2jsp.exe дваш мо доло skip to Bnet
отделно отваряш \Yаmb\scripts\autostarter.d2j там си пише кое за колко секунди го прави с гоогле транслейт си превеждаш и нагласяш,

а аз имам един проблем междо игрите стой в лобито по много време там от аутостартер сам намалил сичко обаче пак е така от другаде може ли да се намаля времето
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Code: Select all

YAM_MinGameLength = 200\
YAM_MaxGameLength = 240\		 // Default is 8 min, don't set too low or you may not kill everyone !
Ако правилно те разбирам, мисля, че това търсиш.
Beylian
Newbie
Newbie

тва е колко да е продалжителноста на ръна ,ако например правите само мефо и го направи за 50 секунди ще стой до 200 секунди в играта ,спира се там в града и чака докато не изтекат и е хубаво да се намали тва на 40 да кажем ,аз имах предвид след като мине самия рън отива да прави нова но не дава креит а седи по 10,12 секунди в менюто и тогава прави нова
в autostarter има -time in milliseconds to wait in lines for a create game-времето в милисекунди да се изчака по реда за създаване играта но не става от там
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

от ауто стартер по принцип са времената за които говориш...лично аз не знам да има друго място от където да се настройват :) ...а другия вариант е да не би да не "пипаш" това което ти трябва а времето за нещо друго ?
....
memoris
Jr. Member
Jr. Member

аднат съм в едно бр то немоа да настоя бота иначе е кракнат и сичко както трябва само немоа да го настоя да ходи на бр-то в което сам аднат
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Влизаш в configs на героя .

YAMXXP.push("Baal")\
Задалжително махаш пред баал //

По надоло се намира .

YAM_WaitInChat=true\
YAM_TPMsg="tp up"\
WaitForPortal=true\
YAM_UseFriendsList=false\
PublicMode = 1\

И влизаш в YAM_Leaders там пишеш ника на водача .Пример ...

Leaders.push("Skyline_GTR")\
Leaders.push()\
memoris
Jr. Member
Jr. Member

SkylineGTR wrote: Влизаш в configs на героя .

YAMXXP.push("Baal")\
Задалжително махаш пред баал //

По надоло се намира .

YAM_WaitInChat=true\
YAM_TPMsg="tp up"\
WaitForPortal=true\
YAM_UseFriendsList=false\
PublicMode = 1\

И влизаш в YAM_Leaders там пишеш ника на водача .Пример ...

Leaders.push("Skyline_GTR")\
Leaders.push()\
това го направих сега като влезе в ацц избира херо и си прави негова игра не влиза в Бр в които съм адмнат...
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

@memoris ОТНОВО ще те помоля да започнеш да използваш търсачката на форума.Ако не знаеш къде се намира-ще ти подскажа:горе в дясно има едно мааааааалко такова нещо и в него могат да се пишат всякакви буквички и цифрички :rolleyes:
Та по темата...стигаме до извода,че не си търсил като хората из форума (отново) защото и това е обяснявано на дълго и широко.За 99% от проблемите които са свързани с ботовете (ерори,инсталации,настр. на скриптове...) има обяснения като за малоумни (извинявам се ако звучи грубо).Това,че някой го мързи да пише,не означава,че трябва на всеки да обясняваме поотделно какво,как,защо и т.н. ... ето ти линк
:click:
:punish:
....
memoris
Jr. Member
Jr. Member

Mickie_Mouse™ wrote: @memoris ОТНОВО ще те помоля да започнеш да използваш търсачката на форума.Ако не знаеш къде се намира-ще ти подскажа:горе в дясно има едно мааааааалко такова нещо и в него могат да се пишат всякакви буквички и цифрички :rolleyes:
Та по темата...стигаме до извода,че не си търсил като хората из форума (отново) защото и това е обяснявано на дълго и широко.За 99% от проблемите които са свързани с ботовете (ерори,инсталации,настр. на скриптове...) има обяснения като за малоумни (извинявам се ако звучи грубо).Това,че някой го мързи да пише,не означава,че трябва на всеки да обясняваме поотделно какво,как,защо и т.н. ... ето ти линк
:click:
:punish:
мики тази тема я видях не ме мързи да търся това съм го направил... към което е линкът ти и него съм правил
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това може само да ме радва...тогава остава да те помоля да кажеш (давам пример само) направил съм това това това и това.Това направих ето така...онова-така...и прочие.За да видим какво пропускаш и евентуално да ти кажем къде е грешката ти :/
....