Настройка на Yamb - D2JSP

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
memoris
Jr. Member
Jr. Member

значи с Win7 съм от темана направена от теб (Mickie_Mouse) изтеглих бота след което го кракнах след това в \D2JSP Follow bot WIN 7\scripts\libs\YAMB\configs файла YAM_LifeWatchConfig_името_на_героя съм го променил накрая с името на херото което ще пускам (некро) YAM_Leaders съм го едитнал както ми подсказа SkylineGTR след това съм променил името и на YAM_Config_името_на_героя и съм го настроил по описанието в началото на темата и след това едитнах един от готовите "паразити" (въвел съм пътя до EXE-то на диаблото,Акаунта ми,паролата ми и на кое място се намира героя в акаунта).
ПП:надявам се съм ясен и благодаря предварително за отделеното време :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Mickie_Mouse™ wrote: Да кажем,че аз пускам баал бот.Моя акаунт е Mickie_Mouse. Следователно ти трябва да влезеш с акаунта който ще ме следва и да напишеш /f add Mickie_Mouse После отваряш файла YAM_Leaders и вътре трябва да ти е ето така: http://store.picbg.net/pubpic/1C/EB/b27 ... 041ceb.JPG

на мястото на O_NeZnam трябва да напишеш името на героя който ще следваш.Ако примерно героя който ще следваш се казва Kukumicin трябва да ти е ето така : http://store.picbg.net/pubpic/7A/95/3ec ... 527a95.JPG

ПП.:Файла се намира -->\Follow bot\scripts\libs\YAMB\configs

Успех..
Добавили ли сте се с водача в френд листа за да може да ти уиспва водача на Баал ръна ?
....
memoris
Jr. Member
Jr. Member

Mickie_Mouse™ wrote: Добавили ли сте се с водача в френд листа за да може да ти уиспва водача на Баал ръна ?
да, значи то теи трябва да си прави първо сам игра и да чака висп зада влезе в бр-то?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Точно така...АКО си направил всичко както трябва...героя ти трябва да си направи негова игра и да чака водача да го "извика" с /w * http://store.picbg.net/pubpic/68/2B/dc0 ... 2c682b.png това е моя водач когато вика в новата игра останалите :)
....
memoris
Jr. Member
Jr. Member

Mickie_Mouse™ wrote: Точно така...АКО си направил всичко както трябва...героя ти трябва да си направи негова игра и да чака водача да го "извика" с /w * http://store.picbg.net/pubpic/68/2B/dc0 ... 2c682b.png това е моя водач когато вика в новата игра останалите :)
добре мерси утре ще пробвам дали ще стане :rolleyes:
SkylimiT
Newbie
Newbie

Хора, всичко настроих, пуснах го, правя нова игра и ми вади следния ерор: "YAMB_Exception : name = ReferenceError , message = Sorcvariables is not defined". Как да го оправя, имате ли някакви идеи?
Niente e impossibile il cielo e il limite!
SkylimiT
Newbie
Newbie

Може ли да разясните точно на кои два файла трябва да променя името, защото от описанието по-горе не ми става ясно? Благодаря предварително.
m17aka
Newbie
Newbie

Искам да попитам как да наглася сорса на баал бот да събира и голда?? :)

П.П Мерси предварително :) :)
SkylimiT
Newbie
Newbie

Първо, извинете за поредният ми флъд, но успях да стигна до момента където включваме бота. Включих го, всичко точно, но като се пусне не прави нищо. Стои на едно място. Въпросът ми е, как да го накарам да направи игра и да чака да го поканят, защото не намерих ред от кода, в който да пише нещо за това?

П.П. Съжалявам ако този въпрос е разискван веднъж или повече пъти, но не можаш да го намеря из темата.
iRRegulars
Newbie
Newbie

SkylimiT wrote: Първо, извинете за поредният ми флъд, но успях да стигна до момента където включваме бота. Включих го, всичко точно, но като се пусне не прави нищо. Стои на едно място. Въпросът ми е, как да го накарам да направи игра и да чака да го поканят, защото не намерих ред от кода, в който да пише нещо за това?
YAM_WaitInChat=true\
YAM_TPMsg="tp up"\
WaitForPortal=true\
YAM_UseFriendsList=true\ –> може и false.
PublicMode = 1\
Това е което ти трябва.Винаги бота си прави игра и чака когато е паразит.Аз лично процедирам по следният начин -> цакам бота и го вкарвам направо в чата да си седи и да чака /w от лидера.
memoris
Jr. Member
Jr. Member

пускам контес бот сичко ок убива контеса и се враща в града и чака по 100++ секунди преди да направи нова игра... от къде да го оправя това и ако може да ми кажете къде да търся пикит файл???
iRRegulars
Newbie
Newbie

memoris wrote: пускам контес бот сичко ок убива контеса и се враща в града и чака по 100++ секунди преди да направи нова игра... от къде да го оправя това и ако може да ми кажете къде да търся пикит файл???
Има доста писано по тази тема, защо не четете :mda:

YAM_MinGameLength = 100\
YAM_MaxGameLength = 680\

Това са двата реда минимална и максимална стойсност.
m17aka
Newbie
Newbie

Ще ми помогнете ли най-накрая?

Искам да попитам как да наглася сорса на баал бот да събира и голда?? :)

П.П Мерси предварително :) :)
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Намери реда:

DSN_MinGoldStack = 20\ >>> тук пишеш минимум колко злато да събира В случая няма да взема по-малко от 20 голд.
Можеш да си пишеш колкото поискаш.
Може и 1
memoris
Jr. Member
Jr. Member

сменям бр на бота аддна ме човека и аз го аднах към приятели махнах от приятели стария лидер промених конфига на героя и YAM_Leaders ма като пусна бота влиза праи си игра и чака лидера да го повика така лидера му уиспва ама моя бот не го е*ава стои си и не реагира от къкво е това??
roshkata
Jr. Member
Jr. Member

имам проблем с фире сорс!!Прави баал рънове но пича ме помоли да изкл. метор а това немога да направя махнал съм чертите пред фире балл желаната от мене магия за биене но продалжава си чеше с скапания метеор помощ. :(
NotAfraid
Newbie
Newbie

roshkata wrote: имам проблем с фире сорс!!Прави баал рънове но пича ме помоли да изкл. метор а това немога да направя махнал съм чертите пред фире балл желаната от мене магия за биене но продалжава си чеше с скапания метеор помощ. :(
Не разбрахте ли вече че конфигурацийте за най-скапания бот "D2jsp" не са във файл от сорта на "libs\yamb\config\blabla_ImeNaHero-to" ами само в "Libs" там от файловете "APX_config", MXP_Config и т.н се регулират настройките а тоя файл в "configs" няма нищо общо.
missing
Full Member
Full Member

1 бъг се сетих който немога да оправя. Палата (пускам баал бот) понякой път не дава парти на останалите герои и си бие сам ОО?
boikodimitrov
Newbie
Newbie

Здравейте!
Нов съм изчетох сичко и така не ми стана ясно!
Значи дръпнах бота от дата-та и го пуснах там систем32 тва онова....
ацц , пасс сичко и когато пусна бота съм го настроил на Анди и отива при нея и не я бие!
Кво да напрая с тоя бот как да оправя всичко , как да си задействам конфигурация???
Моля отговорете че все едно сам в пещера , а по рано сам го праил тоя бот ама сега не знам как става .
Мерси предварително!
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

Някой има ли на идея дали може Барб да стои на Бх там на сталбичките дето са сорсите, нековете? И ако може каде трябва да се едитне?