Бот за следене

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Johnny-BraVo
Newbie
Newbie

Здравейте от скоро играя Д2 много ми е готино,направих си нови 2-ва героя и трябва да им бия крави .... Възможно ли е някой да ми даде Бот за следене (Follow мисля ,че се казва) и да ми обясни какво точно се прави и къде се слагат файловете.Благодаря много.... Ако може същото за Баал Бот и пак да ми се обясни.Благодаря ви много предварително
pwnt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Johnny-BraVo wrote: Здравейте от скоро играя Д2 много ми е готино,направих си нови 2-ва героя и трябва да им бия крави .... Възможно ли е някой да ми даде Бот за следене (Follow мисля ,че се казва) и да ми обясни какво точно се прави и къде се слагат файловете.Благодаря много.... Ако може същото за Баал Бот и пак да ми се обясни.Благодаря ви много предварително
относно бота за следене - виж pomoshtni-prilojeniq/topic2154.html
ATX се казва това , което ти е нужно.

За баал бот се разрови в google търси yamb ..
mite e
Johnny-BraVo
Newbie
Newbie

pwnt wrote:
Sat Jan 30, 2010 9:23 am
Johnny-BraVo wrote: Здравейте от скоро играя Д2 много ми е готино,направих си нови 2-ва героя и трябва да им бия крави .... Възможно ли е някой да ми даде Бот за следене (Follow мисля ,че се казва) и да ми обясни какво точно се прави и къде се слагат файловете.Благодаря много.... Ако може същото за Баал Бот и пак да ми се обясни.Благодаря ви много предварително
относно бота за следене - виж pomoshtni-prilojeniq/topic2154.html
ATX се казва това , което ти е нужно.

За баал бот се разрови в google търси yamb ..
Няма такава страница исписва ми Session verification failed. Please try logging out and back in again, and then try again.
pwnt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

search.php

ето ползвай търсачката следващия път..!
mite e
Johnny-BraVo
Newbie
Newbie

pwnt wrote:
Sat Jan 30, 2010 2:54 pm
search.php

ето ползвай търсачката следващия път..!
Тоз немога да го накарам да тръгне или нещо не правя както трябва или незнам
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ето ти още един
asd
Johnny-BraVo
Newbie
Newbie

Datee1 wrote:
Sat Jan 30, 2010 4:24 pm
Ето ти още един
За този бот... правя всичко 1към1 какво пише на инструкцийте и нищо ен става не мога да ги вкарам в един сървър
Давам на паразита да напиша сървър да влезе той си пише некви глупости сървър False pass ********* как да го махна това ?
burkata91
Newbie
Newbie

и аз имам подобен проблем дал съм му да следва Trafficante или как беше и си прави някфи негови измислени гамета с пароли някфи хелп
danielkatev1
Full Member
Full Member

headless94
Newbie
Newbie

трябва ми малко помощ за follow bot . Правч вси4ко както трчбва даже 1 пич ми помогна с team viewer и след това като пусна ауто ексето ми дава " diablo II not loaded , run game before installing " . как мога да го оправя за да ми тругне бота?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Я само ме светни с каква операционна система си :)
Ако си с Windows 7 пробвай с закачената тема - За бр бот за Windows 7, че и аз бях така и от там си го оправих :) Другия вариант е нещо да си изпуснал при кракване, копиране на файла в уиндоус дайректорията.