k3c-bot проблем!!!!!

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
trickeR
Newbie
Newbie

Значи всичко си работи рънва ,но нищо не пребира пада хубав итем и го мята вместо да го сложи в стажа... \( Някои може ли да помогне :mda:
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Какво имаш предвид под хубав итем ?! Трябва сам да си настроиш от pickit файла какво да оставя
asd
Deen
Newbie
Newbie

БОТ-а не взима всеки "хубав" предмет... ще дам пример с Verdungo's коланчето. Когато въпросното колачне е минимално, бота не го пази, хвърля го в града, така е WaterWalk boots, както и с много други итеми.
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Отвори файла zpickit и си го настрой,а ако незнаеш как става :
Намираш под предмета/руната и т.н. ,къде пише : Pickup=TRUE/FALSE
TRUE - да го запазва
FALSE - да не го прибира/хвърля
asd
ARco
Newbie
Newbie

Deen wrote: БОТ-а не взима всеки "хубав" предмет... ще дам пример с Verdungo's коланчето. Когато въпросното колачне е минимално, бота не го пази, хвърля го в града, така е WaterWalk boots, както и с много други итеми.
Това е точно така - все пак първо направи каквото ти е казал софт модератора над моя пост. После ако разбираш и ти се занимава, редактирай файла identify.ini за да му кажеш като вдигне предмет и го идентифицира, при какви цифри да го пази и при какви да го хвърля( принципа е като при bmitems.ini на d2jsp).
burnlegionii
Newbie
Newbie

момчета и аз го имам тоя проблем мислех че е от антивирусната но... аз лично пускам к2ц от мн одавна обаче тая вечер се беше бъгнал и са тегля нови и нови включително и тоя от форума и не искат а си махнат антивирусната помощ моляяя \( \( \(
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

И аз имах този пробле и направих следното - файла zoid.dll който антивирусната карантинираше и третираше като опасен го сложих в графата изключения, които антивирусната да не пипа и после отново го сложих и вече антивирусната не го чисти :)