Ся проблемче с к3ц бот

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
topitroN
Newbie
Newbie

добър ден добър ден..Ся има 20 теми в форума и всички казват че са си оправили проблемa които е :че героя обикаля кат шматка по мостовете.. НО НИКОИ НЕ КАЗВА КАК моля ви обърнете ми внимание..информация D2LOADER всичко е в папката на диаблото даже и в плъгин ги сложих да се подсигоря но същата раута помогнете благодаря предварително . Поздрави topitroN
ARco
Newbie
Newbie

Провери дали горните редове на k3cbot.ini изглеждат по този начин:

gamedir=C:\Program Files\Diablo II
gamefile=Diablo II.exe

Вместо program files...сещаш се - напиши пътеката на папката с диаблото ти. Освен това е важно да сложиш правилното име на лоудъра ти на долния ред.
После виж дали бота има WP за Travincal.
Важното е бота да е в папка с име k3cbot (никакви други символи не трябва да има в името на папката на бота)
boneshaker
Newbie
Newbie

всичко , което си предположил съм го направил но все още обикаля по мостовете :secret:
ARco
Newbie
Newbie

Имаш ли вдигнат holy shield?
topitroN
Newbie
Newbie

братле сичко си е както трябва но пак е така може ли да е от това че бота ми е БОКВАЛНО в папката на диабло а не в отделна папка и всичко което изброи съм го направил... :secret:
boneshaker
Newbie
Newbie

При мен се оправи след като преместих папката на к3ц-то в папката на диабло! Мисля че това е задължително , макар да не е написано в темата , в която е описан бота .
ARco
Newbie
Newbie

Не е ли написано? Хм, да това е задължително - бота не работи ако е на друго място.