проблем с к3ц бот-а

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
crashing
Newbie
Newbie

значи си4ко е ок бие си ги прибира итеми само4е ж пикит документа сам слойил да прибира то4но определини итеми а тои сьбира всякакви смисул не точно всякакви де но примерно за меш армор-а сам го сложил да я зима уникалната а тои вдига дори и цинята както и с фасе блеида и с някои други итеми след като си свалих бота настроих файл-а и го пуснах прибираше само уникални и зелени и изведньш почна да вдига каквото му падне ако е от пикит-а проблема моля някои които има настроен пикит да ми го прати за контакт пи6ете по скайп-а

тодор.ми самоче на латиница де :nenormalniste:
ARco
Newbie
Newbie

Тоше, виж сега - в zpickit файла трябва да имаш една секция, която се казва:

\--------------------------- magic armor -----------------------------
[Magic Wyrmhide]
Code="uea"
Quality=Magic
Description=Magic Wyrmhide
Pickup=FALSE

[Magic Scarab Husk]
Code="ula"
Quality=Magic
Description=Magic Scarab Husk
Pickup=FALSE

[Magic Wire Fleece]
Code="utu"
Quality=Magic
Description=Magic Wire Fleece
Pickup=FALSE

[Magic Boneweave]
Code="uhn"
Quality=Magic
Description=Magic Boneweave
Pickup=FALSE

[Magic Great Hauberk]
Code="urs"
Quality=Magic
Description=Magic Great Hauberk
Pickup=FALSE

[Magic Sacred Armor]
Code="uar"
Quality=Magic
Description=Magic Sacred Armor
Pickup=FALSE

[Magic Archon Plate]
Code="utp"
Quality=Magic
Description=Magic Archon Plate
Pickup=FALSE

[Magic Conqueror Crown]
Code="bae"
Quality=Magic
Description=Magic Conqueror Crown
\А¶Й«Хч·юХЯ»К№ЪГжјЧ
Pickup=FALSE

[Magic Guardian Crown]
Code="baf'
Quality=Magic
Description=Magic Guardian Crown
\А¶Й«КШ»¤ХЯ»К№ЪГжјЧ
Pickup=FALSE

Ако всичко е False не би трябвало да вдига синичките предметчета. Под тая секция почва Rare секцията- редактирай я и нея ако трябва.
crashing
Newbie
Newbie

значи погледнах както ми каза самоче имаше само unique=exceptional=armor следващата е unique=elite=armor и последната е 1.10 new unique значи никуде не видях да има секция magic или rare секциите са само за уникални и сет итемии ве4е нз понеже палата като го пусна и се напулни с боклуци няма да субира и тогава излиза че няма смисьл да го пускам тоя бот много преебана история и ме дразни аз затова се учудих от началото като не видях секция за magic и rare итеми смисьл има такава секция самоче тя е за прустени , чармове джевели и амулети не и за бронии и т.н. смисьл то не само брони ми вдига такива и мечове такива phace blade и разни други аз го настроих бота тия да не ги зима уникалните и спря да ги зима дори и обикновените сини който са самоче аз така трябва да му забраня да зима каквото и да било а в сьщото време на тази позицията която отговаря за това какьв вид е предмета там пише level=unique и нз просто как да гио оправя ако имате и други идеи моля споделете ги с мене защото се дразня и накрая ще хвана да истрия и диаблото и бота и спирам значи заради тупия бот си загубих и анихилус и какво ли не понейе се беше бугнал и като се напулни почна да изхвьрля не само от инвенторито а и от сандука ..... а и да попитам нещо друго според вас с колко МФ трябжа да ходя там ако мойе и по този вупрос да ме светнете :nenormalniste: :cool:
ARco
Newbie
Newbie

Добре , добре - само моля те, пиши леко по-грамотно. Иначе - както виждаш това дето съм ти го копирал е от собствения ми zpickit.ini - изтегли бота от закачената тема и би трябвало да има тези команди, които съм ти дал.