Малко питане, за БР бот

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Значи проблема е следният. Бота е настроен бие си, имам 1 follow той е мой от моя комп, въпроса ми е как да пусна още 2-3 , а фр-тата да се вържат към мене ( моя е водач , със хамар и близардка съм)...
DNK_Team
Newbie
Newbie

във леадерса добави още паразити... и това е и във фаила на героя пак пишеш водач,паразит
koi sym az
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Е това е отговор...
Обясни му на човека с примери,дай копни това смени от тука,така направи,еди си какво.
Все едно мислиш наум,отпусни се сподели,не е лошо да знаеш и да споделиш...
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

То върви бота , г/д чат пат излиза от игрите .. фоллов бота 1-вия който е паразита и той така, но не знам какво да променям във този код и как да дова 2-ри паразит ... да има 3 героя да върви по добре бр-то..
DNK_Team
Newbie
Newbie

омг на вас трябва да ви се обеснява кат на парвокласници явно :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Leaders.push("DnK-BigDeal")\
Leaders.push("Rally")\
Leaders.push("Kamity")\

ето така трябва да ти изглежда леадерса (fubar) (fubar) (fubar)
BigDeal е водач др-те 2-ма са паразити и това да ти обесня Димо :)
koi sym az
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DNK_Team wrote: омг на вас трябва да ви се обеснява кат на парвокласници явно :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Leaders.push("DnK-BigDeal")\
Leaders.push("Rally")\
Leaders.push("Kamity")\

ето така трябва да ти изглежда леадерса (fubar) (fubar) (fubar)
BigDeal е водач др-те 2-ма са паразити и това да ти обесня Димо :)
Това не е вярно, пише се само един герой, който да следват. Другото се прави от настройките за всеки герой отделно.
DNK_Team
Newbie
Newbie

Може Иули ма на мен така ми беха казали и теи го казвам и аз и работи де :) :angel:
koi sym az
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BnC4aDeL wrote: Значи проблема е следният. Бота е настроен бие си, имам 1 follow той е мой от моя комп, въпроса ми е как да пусна още 2-3 , а фр-тата да се вържат към мене ( моя е водач , със хамар и близардка съм)...
Най-лесно според мен е,като пуснеш Bh бота (лидера) след като направи игра,маха auto d2jsp-то (с exit,"X"-са горе) и пускаш другия (Follower).
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Gangs73r wrote:
BnC4aDeL wrote: Значи проблема е следният. Бота е настроен бие си, имам 1 follow той е мой от моя комп, въпроса ми е как да пусна още 2-3 , а фр-тата да се вържат към мене ( моя е водач , със хамар и близардка съм)...
Най-лесно според мен е,като пуснеш Bh бота (лидера) след като направи игра,маха auto d2jsp-то (с exit,"X"-са горе) и пускаш другия (Follower).
И така, ако забие бота няма да се стартира повече.