к3цбот проблем

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
c-blockkk
Newbie
Newbie

Здравеите искам да помоля за помощ драпнах си к3цбота от форума направих го сичко е наред освен че не сабира никакви предмети. Изчетох сички проблеми с него направих абсулутно сичко.Оправих зоид.длл направих анти вирусната да не го закача изтеглих си дреминг диаблото от замунда и пак неще плс някои да ми помогне.Благодаря предварително
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За колко ръна става дума 100?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Погледни си антивирусната, трябва да имаш 17 файла най-малко.... 17-тия файл ти е zoid.DLL това е пикита, ако го нямаш го изтегли и от антивирусната му задай да не го бърка... като вирус, ами като нормална програма, тъй като почти всички ботове се засичат като вируси:)
Ако не можеш да се оправиш, драсни ми 1 Лс..
c-blockkk
Newbie
Newbie

16 фаила са
c-blockkk
Newbie
Newbie

ама неще да качи снимка зоид.длл си е там
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Именно, новите ъпдейти на антивирусните локализират повечето ботове като хаковеи и вируси, но доста от тях не са. А въпросния файл zoid.dll това ти е файла, който зарежда пикита. Спри си антивирусната, ако не знаеш как, кажи каква е ще ти кажа. Спираш я и тогава си дърпаш к3ц-то от форума, и само тоя файл го слагаш със папката и ще ти тръгне.
c-blockkk
Newbie
Newbie

с AVG сам не е разбирам вобще
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Значи пробвай като дадеш десен бутон на иконката да натиснеш опция "Stop = спри" или "Exit/Escape/Изход/Излез" и така я спираш и няма как да го засече този файл другото е да я преинсталираш ако не можеш да се оправиш, но има начин не работя със нея и не съм запознат какъв и е интерфейса И.....