Инсталиране на d2jsp

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Dns_duBaKk
Jr. Member
Jr. Member

SGPB75 wrote: Какво и къде да напиша за да накарам бота да не отваря телепорт на 5 ниво при Контеса , всеки път отваря телепорт с култов надпис в конзолата "Да пия още една бира преди боя"?!?!?!?!?!Не че е болка за умиране ама е дразнещо а и се губят около 30 секунди за това!!!
Предварително Благодаря!!!

Моят също е така мани книгата с телепорти ии ще го прави ама по рядко...Поне моят проблем беше такъв
adhezion
Newbie
Newbie

Разархивирано "unknown game version"
Инсталирано пуска игра и стои на първата картинка преди да ти даде да избираш single,multiplayer \(
Преинсталирано "unknown game version"
ПреПреинсталирано Инсталирано пуска игра и стои на първата картинка преди да ти даде да избираш single,multiplayer \(
gabol3000
Newbie
Newbie

http://prikachi.com/images/787/4039787J.jpg
tova izliza i do tam nishto drygo ne pravi na contesa sum go nastroil po princip

[admin]Кирилица ![/admin]
KaHa5uC
Newbie
Newbie

Имам един въпрос изтеглих си контес бот (D2jsp) тука от форума правя вичко по уписанието за инсталирване пускам бота и започва да бие тва до тука добре но след тва като се пробвам да пусна втори бот от (D2jsp) и ми дава грешка (988) някой ако може да помага ще съм много благодарен \)
Vengeance
Full Member
Full Member

От autod2jsp на съответният бот задай различен Diablo II Title .
KaHa5uC
Newbie
Newbie

Vengeance wrote: От autod2jsp на съответният бот задай различен Diablo II Title .
Демек Дай некво обяснение че да те разбера \)
KaHa5uC
Newbie
Newbie

KaHa5uC wrote: Имам един въпрос изтеглих си контес бот (D2jsp) тука от форума правя вичко по уписанието за инсталирване пускам бота и започва да бие тва до тука добре но след тва като се пробвам да пусна втори бот от (D2jsp) и ми дава грешка (988) някой ако може да помага ще съм много благодарен \)
Някой може ли да ми помгне ще съм му много благодарен
Vengeance
Full Member
Full Member

KaHa5uC wrote: Демек Дай некво обяснение че да те разбера \)
Autod2jsp.exe--> избираш профила на бота--->Edit--> след това ще видиш едно поле, което се казва Diablo II Title--> променяш го и след това всичко би трябвало да е наред .
palio3
Newbie
Newbie

а ас имам installpach , сложих файла js32.dll и пак ми дава unknown game version \С
drogs
Newbie
Newbie

Добро утро! Сигурно го има някаде попрегледах, но неможах да го намеря отговора на моя въпрос. Настройх си фолор бота (друид) има конфинг сичко пускам го водача го вика влиза в игра и не дава парти седи само в града? Ако някой го е имал същия проблем моля да помогне. МЕРСИ предварително
Pepino
Newbie
Newbie

Имам следния проблем с бот-а. Като го пусна си тръгва стига до Бнет и нищо не прави, дадох "skip to Bnet" и пак нищо. А тръгна ли сам да въвеждам паролата ми излиза notification-a следния надпис:

"The file or directory D:\SystemVolumeInformation\_restore{CAASD-2132_asdsadsadsadsad}\RP228\change.log is corrupt or unreadable."

Някой да има представа за какво става на въпрос? благодаря
se9se9
Full Member
Full Member

ZONA B wrote: *** ERROR :- Unknown game version (0) *** izvinqvam se 4e pi6a na latinitza no izbqga flextube-to.
izpisva mi tova kato si startira klu4a
molq nqkoi ako moje da mi pomogne kak da startiram d2js -ostavam skype za vrazka-skype/todor_nedqlkov
Копирай d2jsp файла и го сложи в system и system32.
Ако това си го направил регистрирай d2jsp-то - makecdkeyhash копираш кода след това давап "dabomb" , ако нямаш dabomb, "crachwhore" поставяш cdkey-a там и трябва да стане.
se9se9
Full Member
Full Member

ZONA B wrote: NAPRAVIL SAM VSI4KO NO PRODALJAVA DA MI IZPISVA SA6TATA GRE6KA VMESTO DA MI IZPISVA KODA
алт+таб+дел, отиваш на процеси, махаш diablo II и ще ти покаже кода.Ако не знаеш как да махнеш процесите, ресни си ПС-то и след това го инсталирай.
paco0o88
Newbie
Newbie

Моля помогнете ми направих всички настроики но ми дава тази грешка diablo II not loaded, run game Before installing . стартирам го от autod2jsp и това постояно ми излиза моля помогнете ми Сакаипа ми е plevensmoke предварително ви благодаря
kakvo breee
Phoenix
Newbie
Newbie

Уж му разбирам от настройките и преди си вървеше... На Пинди и останалите е идеален, но на контесата прави номера. Тръгва, пазарува си, ходи си, пие си, бие си, събира си, БО-ка се и т.н... И това 2-3 игри. После започва да лефтва в момента в който влезе през WP.
Рестатртитам го, 3-4 игри е послушен и пак започва да лефтва. Идеи?
Slim_
Newbie
Newbie

Тегля Бота правя го варви без проблем НО немога да опрая фаила за предметите които да зима. Махам чертите на тзи които искам да обира и ми дава някфъв error и повечето неща неги зима... Някои може ли да ми рпати готов фаил както му е настроен на него ще сам много благодарен.
ic3cub3
Newbie
Newbie

Имам проблем с пиндел бота...
Направих работите с конфига,копирах js32.dll и d2jsp.dll в system/system32..обаче като пусна бота и стои на battlenet..и ни6то не става..плс кажете как да го оправя..
stojan95
Newbie
Newbie

Всичко е на 6, обаче бота като изпие колбите не купува и следователно мре. + падна диадема 2 сорс скил лвл + 20 ал рес и я продава на Малах. Моляви Помогнете ми :)
zer099
Newbie
Newbie

Как да нправя така , че да пусна паладина си в гейм на баал на един фр..имам предвид все едно да го следва в геймовете ..пак да си бие , но не той да прави гейм и да тръгва да бие , а като отворат портал да влиза сам и да бие.
galiov
Newbie
Newbie

здравеите... имам следния проблем на пинделбот.
сорсерката ми е на близард.. и едно че като опитам да влезна в аутод2жсп ми изписва че не намира диаблото (разбрах защо) а и друго , че като се опитам да инстална д2жсп и да си почне бота . не става ... и като влезна в играта ми изписва следното нещо... please download this file .
D:Game/Diablo2/d2jspPindelblizzard/scripts\bots/yamb.d2j
DCLoad Inlcude: Failed to load library: yamb/yam_config_coldsorc.d2l
ако някои може наистина да ми помогне ще съм му изключително благодарен!
а и
<d2jsp script error> : line 32 error (1) refference error: Malakies is not defined