Инсталиране на d2jsp

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
MarcoCarola
Newbie
Newbie

[@9549 wrote: t_id=2640 msg_id=79280 date=1351580873]здравеите... имам следния проблем на пинделбот.
сорсерката ми е на близард.. и едно че като опитам да влезна в аутод2жсп ми изписва че не намира диаблото (разбрах защо) а и друго , че като се опитам да инстална д2жсп и да си почне бота . не става ... и като влезна в играта ми изписва следното нещо... please download this file .
D:Game/Diablo2/d2jspPindelblizzard/scripts\bots/yamb.d2j
DCLoad Inlcude: Failed to load library: yamb/yam_config_coldsorc.d2l
ако някои може наистина да ми помогне ще съм му изключително благодарен!
а и
<d2jsp script error> : line 32 error (1) refference error: Malakies is not defined
Това е защото не си направил конфиг на героя ти във "scripts\libs\YAMB\configs" той трябва да изглежда по следният начин "YAM_Config_BlizzardSorc"(на мястото на BlizzardSorc трябва да напишеш името на героя) и да си го настроиш.
pistra
Newbie
Newbie

"Diablo II not loaded, run game BEFORE installing" Това е проблема ми и излиза само на аутод2жсп. Преди съм го зареждал на Windows XP тръгваше си идеално. Не знам, защото не е инстал или от Вистата. Прочетах темата за инстал пата - точен е. на ръчното пускане на бота ми става но за много кратко време ми вади биг ерорец.