Инсталиране на d2jsp

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Alexandrov
Newbie
Newbie

BnC4aDeL wrote: Няма оправяне този бъг ( има оправяне де, просто някой "Вишист" трябва да го подване )...
Това се получава както при к3ц-то, бота си мисли, че цъка 1, а той цъка друго и така един безкраен кръговрат... ( както при к3ц-то, като забие пише име на игра и парола в полето с Акунт и Парола, само че к3ц-то като забие така, се ресва и се оправя....)
Е преди като съм пускал не ми се е прецаквало така с по стара версия то сега рънва 1 час макс 2 и се бъгва така и тва му е :)

Записах по стара версия която няма геитлеи и няма ядове така че ако някои има този проблем може да си запише по стара версия на д2джсп-то и готово :Р
d1rtiq
Newbie
Newbie

@Alexandrov ако можеш го качи на някой сайт.ако те затруднява се свържи с мен на skype - papo_lud .благодаря предварително.при мен бота си върви добре ,но много често бъгва и трябва ръчно да го вкарвам в battle.net.
kekich
Newbie
Newbie

Здр мн ядове брах с готовия бот за лайтинг сорс така гелдах темата за пътя ама тай и тай не схванах какво трябва да напиша на директорията смисал инсталнато ми е диаблото ... имам инстал пат в регистирте и ... пак не ми трагва плс некфо инфо ми дадете :) :*
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пич, все още не съм гадател, за да ти кажа какво да направиш, качи две-три снимки, та да се види за какво става въпрос, или кажи какъв ерор ти дава....
Вие всичките до един сте.....
ОЛЕЛЕЛЕ МАЛЕЛЕ НЕ РАБОТИ, ПОМАГАЙТЕЕЕЕЕ.....
Battalion
Newbie
Newbie

имам следния проблем : кракнах бота , копирах длл-то , настроих ацц и парола , но когато го пусна бота отваря диаблото и след това го затваря и ми изписва : Diablo II not loaded, run game BEFORE installing

благодаря предварително :)
dm_kamo
Newbie
Newbie

не ми дава cd key a *** ERROR :- Unknown game version (0) *** малко помощ
stopped
Newbie
Newbie

Значи преди 1 седмица сичко с фолол бота ми беше ок, но хванах вирус и си направих преинстал на компа. В момента се опитвам да подкарам бота но ми изписва unknown game version ili error 998 като пробвам с друго диабло. Преди имах същия проблем, но точно с определен бот, които в момента нямам ми тръгна сичко супер. Пробвах с 2 различни бота и същата работа. Ако някой може да помогне ще съм благодарен. :mda:
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Battalion wrote: имам следния проблем : кракнах бота , копирах длл-то , настроих ацц и парола , но когато го пусна бота отваря диаблото и след това го затваря и ми изписва : Diablo II not loaded, run game BEFORE installing

благодаря предварително :)
Значи... така като гледам решение на този въпрос няма... аз съм със същия проблем, изчетох целия форум но никъде не видях решение... явно е въпрос на късмет или ти излиза и си обречен никога да ни си пуснеш бот-а или не ти илиза и си късметлия докато си на работа бот-а да ти вади рунички... Шибана история за съжаление... !
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BlaCkiT wrote: Значи... така като гледам решение на този въпрос няма... аз съм със същия проблем, изчетох целия форум но никъде не видях решение... явно е въпрос на късмет или ти излиза и си обречен никога да ни си пуснеш бот-а или не ти илиза и си късметлия докато си на работа бот-а да ти вади рунички... Шибана история за съжаление... !
Брато, мързела си е мързел, за жалост си е заложен в 70-80 процента от българите, включително и мене си, признавам си на моменти съм по-мързелив и от най-мързеливите.... Просто всеки минава с думите, търсих и не намерих, лично аз съм пуснал поне 3-4 поста точно с този проблем каква е цаката. Като за начало освен ерора, можеш да кажеш, така и така Компютъра ми е еди какъв си, с операционна система - Vista/Xp/ Win 7/Mac/98 (ако все още има такива, между другото на 98мица ботовете върват идеално, защото до колкото съм запознат скриптовета са писани в операционна среда на 98), защото както повечето знаят, на уин7 и виста шанса да ти тръгне от 1-вия път е едно на 5, ако не и повече.
По твоя проблем, кажи това, което загатнах и провери имаш ли "InstallPath" в регистрите на Windows. Да загатна само> START > RUN > REGEDIT > Търсиш папка "Blizzard Enterteiment" и вътре имаш въпросното Инстал Пат, до самия път ти пише Диабло-то къде се намира спорет компютъра, проверяш съответно дали в тази папка ти е диабло-то, ако не даваш десен бутон, модифи и избираш новия път, където се намира Д2, това се получава най-често когато си инсталирате Д2-то някъде и направите още 1-2 копие за друг сървър, друг мод и така...
Другия вариант е, ако си изтеглил друг бот, който не е за твойта О.С. Ако си Виста или Уин7 дръпни този за Уъи7, малко е гаден, ще ти дава доста ерори, обаче само това те оправя, ако не си тургаш едно ЕксПи и си ти :)
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

BnC4aDeL wrote: Брато, мързела си е мързел, за жалост си е заложен в 70-80 процента от българите, включително и мене си, признавам си на моменти съм по-мързелив и от най-мързеливите.... Просто всеки минава с думите, търсих и не намерих, лично аз съм пуснал поне 3-4 поста точно с този проблем каква е цаката. Като за начало освен ерора, можеш да кажеш, така и така Компютъра ми е еди какъв си, с операционна система - Vista/Xp/ Win 7/Mac/98 (ако все още има такива, между другото на 98мица ботовете върват идеално, защото до колкото съм запознат скриптовета са писани в операционна среда на 98), защото както повечето знаят, на уин7 и виста шанса да ти тръгне от 1-вия път е едно на 5, ако не и повече.
По твоя проблем, кажи това, което загатнах и провери имаш ли "InstallPath" в регистрите на Windows. Да загатна само> START > RUN > REGEDIT > Търсиш папка "Blizzard Enterteiment" и вътре имаш въпросното Инстал Пат, до самия път ти пише Диабло-то къде се намира спорет компютъра, проверяш съответно дали в тази папка ти е диабло-то, ако не даваш десен бутон, модифи и избираш новия път, където се намира Д2, това се получава най-често когато си инсталирате Д2-то някъде и направите още 1-2 копие за друг сървър, друг мод и така...
Другия вариант е, ако си изтеглил друг бот, който не е за твойта О.С. Ако си Виста или Уин7 дръпни този за Уъи7, малко е гаден, ще ти дава доста ерори, обаче само това те оправя, ако не си тургаш едно ЕксПи и си ти :)
Начи... за мързела си прав... но по-този проблем писах и друга тема в която казах от къде съм го дръпнал и с каква ОS съм (Уин 7) \) Значи това със "regedit... bla...bla" го пробвах и несната, не съм си копорал никъде диаблото, свалих си го от замундата там си имаше клиент. Такааа пробвах с още 2-3 различни бот-а и пак нестана... да се върнем на мързела кое от посочените неща не съм направил батка? За вариянта със ЕксПи-то и аз го мислих ама заради единия бот някакси... невърви деа... :cool: а и да не забравя да кажа конфигурацийката ми :)

CPU Intel Core 2 Quad 9400 2.66Ghz/6MB/
VIDEO GF9800 GT 1GB DDR3
RAM 4GB DDR2
MB MSI G31M3-F (MS-7528)
HDD 640GB
:angel:
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Значи с този бот, който е във форума върви на всичките Windows7 ( Хоме Едитион и прочие... )
Просто нещо си изпуснал, друг вариант НЯМА. Няма такива бота не може да тръгне.... Не искаш, за това не тръгва, не че не можеш :) Поразрови се има всичко :) Ако не си седи без бот.
Още един път казвам с този от темата за Иун 7 дискусия, лично съм го тествал на моя лап топ с уин7 и си беше пушка, е верно с по 20 ерора на ден ма си вървеше.
Едит: Я кажи от къде си го дръпнал.
dm_kamo wrote: не ми дава cd key a *** ERROR :- Unknown game version (0) *** малко помощ
По твоя проблем, провери имаш ли "InstallPath" в регистрите на Windows. Да загатна само> START > RUN > REGEDIT > Търсиш папка "Blizzard Enterteiment" и вътре имаш въпросното Инстал Пат, до самия път ти пише Диабло-то къде се намира спорет компютъра, проверяш съответно дали в тази папка ти е диабло-то, ако не даваш десен бутон, модифи и избираш новия път, където се намира Д2, това се получава най-често когато си инсталирате Д2-то някъде и направите още 1-2 копие за друг сървър, друг мод и така...
А ако я няма въобще, даваш десен бутон > New String Value, на името пишеш InstallPath, а на директорията - мястото където ти се намира Диабло-то, в което е бота.
По ясно не знам как да го кажа.
insidemann
Newbie
Newbie

искам да попитам от каде се прави и има ли начин, за баал бота лидера да не чисти пред портала а веднага след като пусне портал да вика другите играчи да влизат ?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мързи ви....

Code: Select all

// BXP_ClearFirst=true/false	 Set to true to clear the area around the tp first before saying the YAM_TPMsg msg
BXP_ClearFirst = true\
Даваш FALSE, ако искаш да не чисти :)
Това се намира в конфига на водача ти.
insidemann
Newbie
Newbie

леле яко мерси пи4 :)
fachofuzzi
Newbie
Newbie

Datee1 wrote: Теглите d2jsp бота
Отваряте папката js32_dll и от нея копирвате файла js32.dll Този файл поставете в windows/system32
Отваряте файла makecdkeyhash.exe Кликвате върху бутона Make cd-key hash.Трябва да ви се появи код (произволни цифри,букви) Отваряте файла makekeyfile.exe и там поставяте дад. код.Кликвате върху бутона Generate Key File и го запаметявате в папката на бота
ami az vaob6te nqmam tos file makekeyfile.exe i ni6to ne mi izliza..
smisal samo tova unknown game version...
are ako nqkoi moje da help pi6ete v skype.. lik3_danito
blagodarq predvaritelno..
Djihad
Full Member
Full Member

fachofuzzi wrote: ami az vaob6te nqmam tos file makekeyfile.exe i ni6to ne mi izliza..
smisal samo tova unknown game version...
are ako nqkoi moje da help pi6ete v skype.. lik3_danito
blagodarq predvaritelno..
Вероятно нод32-то ти го е отчела като заплаха за системата.Влез в Карантини намери го и му дай "Възстанови и изключи от сканиране" :>
Si vis pacem...para bellum
dr0m
Hero Member
Hero Member

Може също да адднеш цялата папка като изключение в антивирусната ти.И още нещо - пиши на български.
Skippera
Newbie
Newbie

*** ERROR :- Invalid keyfile format *** иматели представа защо дава това? като сложа кеу?
carly
Newbie
Newbie

*** ERROR :- Invalid keyfile format *** Това е моят еррор ако някой може да ми каже как да го оправя ще съм много благодарен :)
Charly
Newbie
Newbie

направете си d2jsp.key и ще се оправи.