Инсталиране на d2jsp

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Th3^GaMe^
Newbie
Newbie

За "makecdkeyhash.exe" за да се направя кей първо ми искарва това
http://prikachi.com/images.php?images/120/2773120F.jpg
после това
http://prikachi.com/images.php?images/121/2773121C.jpg

Значи всичко е ок диаблото е със инстал , всичко съм напраил както пише само този
кей ме измъчва сигурно от 1 месец. Плс някои ако може да обесни
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Th3^GaMe^ wrote: За "makecdkeyhash.exe" за да се направя кей първо ми искарва това
http://prikachi.com/images.php?images/120/2773120F.jpg
после това
http://prikachi.com/images.php?images/121/2773121C.jpg

Значи всичко е ок диаблото е със инстал , всичко съм напраил както пише само този
кей ме измъчва сигурно от 1 месец. Плс някои ако може да обесни
Понеже те мързи да търсиш, ще ти дам линкче малко, малкоооо под тази тема, аналогичен проблем, само че
не пише ( 9 ), ами (12). Ами помисли малко :)

Прочети МЕ !!!
Th3^GaMe^
Newbie
Newbie

"директно го слагате в dabomb..." ам това дабомб какво е и ако може ти да ми пратиш код-че:
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Th3^GaMe^ wrote: "директно го слагате в dabomb..." ам това дабомб какво е и ако може ти да ми пратиш код-че (:
1A5D6AE1AE7D5CEB71EB5B73E2DA9F873A - ето ти кода.
Дабомб е файл, който се намира в папката с бота, където е и МакеСдКей. Иконата е 1 ключ, там пействаш тоя код и после ще се оправиш :)
Th3^GaMe^
Newbie
Newbie

"unknown game version" Кои са възможностите да ми испише тва ...
Th3^GaMe^
Newbie
Newbie

диаблото ми е инсталационно, нямам папка плугин в директорията и имам кей вече .... пак същото "unknown game version"
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Th3^GaMe^ wrote: диаблото ми е инсталационно, нямам папка плугин в директорията и имам кей вече .... пак същото "unknown game version"
Инсталирай си Лоадер и автоматично в самия лоадер я имаш, и ще се постави вътре. И след това пробвай пак за това гаме вершън. Но не ми се вярва да е от лоадера.
Тема 1
Тема 2
Тема 3
Ако пак ти излезе, прочети тия 3 теми в тях има почти всички възможни неща и няма как да не ти тръгне :)
ch1tusa
Newbie
Newbie

Незнам дали е тук мястото но като цяло.Реших да пускам Follow имам ADD и там сичко е настроено но когато го пусна ми дава ето тази грешка

https://img.dreaming-bg.com/picbg/a2d25 ... a0a920.jpg

BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Прочети ме, ще ти помогна !!!
Има два-три варианта, не си сложил JS32.dll(така мисля, че се казваше) или с тази "Хубава" Виста(ако е виста, а не друга ОС с тема на Виста) нещата ще бъдат тежки...
Пробвай с тази тема дето съм ти дал :)
Мисля, че нещата ще станат.

Весела Коледа (h)
ch1tusa
Newbie
Newbie

Въпросното JS32.dll е сложено където трябва ,но да с Виста съм.Тази тема я гледах и направих сичко и пак същия Еррор,а колкото до темата е от самата виста не съм свалял някви други идеи, опс моя грешка забраил съм Плъгин папката
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ch1tusa wrote: Въпросното JS32.dll е сложено където трябва ,но да с Виста съм.Тази тема я гледах и направих сичко и пак същия Еррор,а колкото до темата е от самата виста не съм свалял някви други идеи, опс моя грешка забраил съм Плъгин папката
Виж сега, ако си направил всичко както трябва няма вариант да ти тръгне. Има едно нещо, за което ми хрумва е да почнеш в гугъл подред да сваляш D2jsp-та, докато не ти тръгне някое.. Аз така правих с Иун 7мицата ми, почнах ги по ред на номерата и накрая си намерих едно, още преди Дидо да качи това във форума. Така че това е моята идея.
Ако не се оправиш > ЛС.
Едит: Махни я тая Виста, се едно си в казармата и си изпуснал сапуна на земята :D
Carvalho
Newbie
Newbie

Направих всичко..Давам старт стига до там, където се пише акаунт и паролата и спира...? :( :(
jaCk
Newbie
Newbie

И при мен е така :(
Dreamerbg
Newbie
Newbie

същото и при мене, не дава ерори ама флиза само в диаблото и до там.Не пише ацц и пас
dasblok
Newbie
Newbie

пускам си бота ама не ми зарежда года и ми изхжарля фулките.
как да го оправя
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

dasblok wrote: пускам си бота ама не ми зарежда года и ми изхжарля фулките.
как да го оправя
Год забрави да имаш на d2jsp..
До фулките изтегли си др конфинг за сорса..
AbN0rmaL
chamdersoy
Newbie
Newbie

эначи пускам баал-бот-по принцип той отфаря ТП-то доло.a как мога да направа ТП-то да отвори горе в дясно мерси предварителнол
banalen
Newbie
Newbie

инсталирал сам бота наместел сам го и като го стартирам прави игра и не ходи при пиндел ако ми кажете защо е така ще сам ви благодарен.
withcracker
Newbie
Newbie

на мене ми дава еррор 988??? защО?
Kris
Newbie
Newbie

някой може ли да каже как да го направя така, че да не прави игра а да си седи в чата и да чака да го викнат, защото се раздават банове иначе... :)

[admin]направи си бота да прави игри само за 1 играч и няма да има банове[/admin]