k3c pick

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
bonezs
Newbie
Newbie

искам за попитам защо к3ц бота ми не вдига итеми ? цяла нощ съм го пъскал да рунва нищо не е прибрал 1 фр ми прати пичкит сложих си го във папката на к3ца но нищо не вдига ако може някой да ми помогне \x \д I have zoid.dll !
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

По добре си го дръпни от сайта тука и си го настрой ти сам без некои да ти го праща защото се бъгва понякога така ...
bonezs
Newbie
Newbie

ми направих го ама не виж дам ефект от 10 игри нещо не е вдигнал апук и падна 1 златна корона и пак не я вдигна има ли значение че го пъскам от лодера место от д2 ексе ?
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пикита файла погледнал ли си го ?!
asd
bonezs
Newbie
Newbie

гледах го ама кат не разбирам ... апук уш е нагласено от тук кат го теглиш поне аз така разбрах \x \д
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да така е ,но може ли да ти видя файла ?
asd
bonezs
Newbie
Newbie

ok :)
bonezs
Newbie
Newbie

дали ще може по skype да ти го пратя ? :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Копираш садържанието му и го качваш тук:

pastebin.ca
bonezs
Newbie
Newbie

Kmet_Revenger
Newbie
Newbie

Не ти дига никакви Items, защото Anti-virusnata намира zoid като троянец и го унищожава автоматично. Трябва да си изключиш анти-вирусната и изтриеш досегашният k3cbot, след това качваш наново k3c и си го настройваш. Друг вариант триеш пак k3c първо след това отиваш на антивирусната и задаваш къде да не ти проверя за вируси. Трети вариант качваш друг вид pickit в папката на k3c и отиваш на d2hackit.ini. Отиваш на АutoLoad(не там където пише Plugin 1 ... Plugin N, a отдоло). След това пишеш там името на pickit и изтриваш zoid. Последният начин не съм го опитвал, но предполагам че ще стане !
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

zoid.dll... ако за него говорите,без него няма да ти вдигне нищо от земята :nenormalniste:

за да не е офф// пробвай да спреш анти-вирусната след което просто влез в архива на к3ц-то (архива от който си изкарал кеца) и просто го копирай в папката при бота.После си отвори анти вирусната програма и търси от къде се добавят файлове които тя няма да "закача" като си работи и ще ги пропуска без да ги трие,слага под карантина и прочие...добавяш въпросния Zoid.dll там и си работи перф. :angel:
....
crazyloop
Newbie
Newbie

добре на мен ми пише че zoid.dll success в диаблото апа пак не ми дига итамите ... дали е от анти - вирусната ?!?!