ПИНДЕЛ БОТ

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
malele
Newbie
Newbie

АМИ СИЧКО СИ НАПРАВИХ И ПАК МИ ДАВА ГРЕШКА UNKNOW GAME VERSION ,АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ МНОГО СЪМ МУ БЛАГОДАРЕН :)
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Просто, виж дали имаш папка "Плугин(Plugin)" и ако имаш я изтрий.
Ако всичко друго ти е наред, ще ти тръгне.
SuicideSilence
Jr. Member
Jr. Member

да не отварям нова тема , ще попитам тук ... така , аз имам същия проблем с "unknown game version" бота ми е от готовите за близз сорс и съм махнал папката plugin

ПП: намерих си кей от гуугъл , защото makecdkey ми дава ERROR 9 или нещо подобно .... аре помогнете O_o
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Приятел, кажи, че говориш за d2jsp, а не за онзи гадния със йероглифите.
Значи дава ти го този ерор, тъй като самия windows не намира 1 от InstallPatha на Диабло-то, и не може да го зареди, пробрай или да преинсталираш Диабло-то или във
RUN>My Comp>Current User>Software>Blizz. Entartaiment>Diablo ii, да го добавиш, то става като горе във десния ъгъл цъкнеш на "File" > "Import" и избереш.. Но внимавай, че може да "ОмацаШ" всичко.
camder
Newbie
Newbie

Skype Sladur40_88_
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

UNKNOW GAME VERSION изтри регистрите и няма да ти дава такъв проблем .Как да изтриеш регистрите лесно е влизаш в run пишеш regedit после в HKEY_CURRENT_USER след туи в Software намираш папка Blizzard Entertainment и я триеш . :)