пиндел +год

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
malele
Newbie
Newbie

защо не ми пребира дрехите които са ми падна ли ?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Защото не съм Ванга и не мога да ти кажа защо, освен ако не можеш дадеш повече подробности.
malele
Newbie
Newbie

ами какви подропности просто примерно ми е паднал монарх или меш уникален от пиндел и не го дига даже
crazyloop
Newbie
Newbie

и аз имам сащия проблем и незнам какво да правя ... уж оправих онова в " \ " в pickit.ini ама пак нищо не дига ... поне според мен е не е нормално от 3 часа вечерта до 18 часа след обяд само някви жълти прастени и амулетчета и чармове... :Х незнам ,.. ще съм благодарен за повече обяснение ! мерси предварително
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В интерес на истината при мен също е много стиснат Пиндел...така,че не се притеснявай,че няма нищо в бота дори и след 2000 ръна :D
....
crazyloop
Newbie
Newbie

абе кви 2000 ръна бе човек аз ти казвам .. от 3 часа вечерта до 6 след обяд ... нищо само прастени и някви жълти амулетчета и чармове.... аа извинявам се пусна и 1 тотемик маск ама.. аз сам сорк не ме грее така че незнам хора помагайте плс шотоо... мн зле вървят раотите ..
crazyloop
Newbie
Newbie

добре де няма ли някой да издаде тайината ... ква е 3 дена чакам вече плс ...