Baal bot - Failed to load library

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Archmage
Newbie
Newbie

Здравейте, имам следния проблем при използването на Baal bot :
Моят герой ( barb ) играе ролята на Follower. Всичко почва добре, пускам бота, извикан е от водача, влиза в игра, а после и в TP, бие от време на време, свършва рън-а, барб-а си излиза и всичко е тип-топ. Обаче това трае 5-6 рън-а... След това, да кажем на седмия, след като е убито последното меле и другите герои тръгват да убиват Бейл, на мен ми пише следната грешка : DC_LoadInclude():Failed to load library : YAMB/YAM_Името на водача.d2l DC_LoadInclude():Library is not available:libs/YAMB/YAM_Името на водача.d2l . Please download this file! След показаната грешка ботът спира-нито се бие, нито върви, не прави абсолютно нищо. Пробвах и да напуска играта след последното меле, и да убива Бейл, резултат нямаше, все едно и също. Използвам готовия Follow bot, предоставен тук. Търсих много относно този проблем, но без резултат.
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Трябва да намериш добре настроени скриптове,които се настрйват от самият потребител т.е. от човека пускащ бота.
Интересувай се и обърни внимание кое как се настрйва.
Не е трудно,само да имаш желание :)