Баал Бот един въпрос

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
mirch
Newbie
Newbie

търсех такава тема със същия проблем като моя ама неможах да намеря.значи направих си настройките както ми казаха и от форума също гледах ама като пусна бота прави си игра и чака леадера да го извика в бр-то.обаче като го извика не излиза от неговата игра и си стои...изчаках да видя дали на следващото бр като го извикат ще отиде но пак си стои в играта и трябва аз да изляза от играта чак тогава си влиза в чата и тогава като го извикат влиза и си бий...ако някой може да ми каже как да го оправя ще съм му благодарен.
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Провери дали си го аднал във френд листата
или дали си го настроил да чака за тп
mirch
Newbie
Newbie

аднал съм го в френд листа и съм го направил да чака за тп ...той си чака за тп и влиза ама не влиза в играта когато го пусна и си направи сам игра..
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нормално е сам да си прави игра,когато го пуснеш.
А дали после като го извика лийдъра идва ли в гейм и чака ли тп?
mirch
Newbie
Newbie

като го извика лийдер не влиза в играта ами си стои в тази игра която е направил отначало разбираш ли сега?
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това се е случвало и при мен,значи спираш ботовете,пускаш лийдъра,после останалите.И ако пак не се получи направи настройките на фолов бота с друг скрипт,като казвам друг скрипт,примерно искаш да пуснеш 2 паладина,значи настрой този дет не става,с този дет си върви нормално.Използвай същият конфиг файл,само че да е предназначен за фолов бота.Сменяш името на конфига и го настрйваш.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пич ето го и отговора на проблема ти:
във configa където пишеш геройте, имаш файл yamb_leaders там вътре напиши името на паладина ти и другите герой ... който ти пускаш и като си wispnat 1 на друг ще си ходят пред игрите. Ако не стане и така ми драсни 1 ЛС да погледна.
mirch
Newbie
Newbie

не аз не пускам лийдера само съм прикачен към някво бр в сервера и съм написал където трябва името на лийдера...като изляза от играта която е направил моя герой първоначално и стоя в чата лийдера му лиспва за следващата игра и си влиза...проблема е че като го пусна бота и като си направи игра като го извикат не ходи...трябва аз да го изкарам от играта.
fNt
Newbie
Newbie

Не сметнах за необходимо да отварям цяла тема затова ще задам въпроса си тук:
Какъв мерк е най-подходящ за бр бот? Тоест ясно е че от 2-рия град , но какъв по точно? :mda:
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

дефенсив предагам аз
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

mirch wrote: не аз не пускам лийдера само съм прикачен към някво бр в сервера и съм написал където трябва името на лийдера....
Сещам се за едно в твоя случай...Показва ли ти някакъв ерор и какъв ако ти показва,защото ако ти е пълен инвентара по default мисля че УАМВ са настроени да спират да работят (и stash-a но не сам 100% сигурен)Или ако не са правилно конфигурирани скиловете на героя...Би ли споделил за какъв герой говорим? :)
....