Бездействие при стартиране или рестартиране на бот-а

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
kornajiq
Newbie
Newbie

Начи бота съм го пускал 5/6 пъти до сега и само 1 път след стартирането той сам влиза в Батъл нет, после пише акаунт, пас и т.н. Попринцип аз влизам в Батъл нет, и после той пише някакви измислени акаунти и пасове, аз пиша верния избирам героя и чак преди правенето на мрежа той започва да действа ... Това не ми е проблем, ала проблема ми е, че когато ме няма вкъщи и не мога да го наблюдавам, при рестарт пак става същото, и повечето пъти не успява да ръни много ... Ще съм Ви благодарен, ако ми помогнете !
Who the fuck do you think you are ?!
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искаш помощ?...ОК...Но поне кажи за кой бот става въпрос,че така малко трудно някой би успял да ти помогне,колкото и да му се иска :/ Например к3ц ли е и ако е какво си настроил евентуално да ти се каже какво си пропуснал,и такива работи.Колкото повече инфо дадеш-толкова по-лесно ще бъде :)
....
kornajiq
Newbie
Newbie

ups... Да, за кец бот става въпрос, наистина съм пропуснал да кажа ... (fubar)
Бота е това, настройвал съм по тази система - https://forums.dreaming-bg.com/https:// ... ic.php?t=7
Who the fuck do you think you are ?!
EternalFear-
Full Member
Full Member

@teamplay: Във форума се пише САМО на кирилица.
urkn
Newbie
Newbie

и аз имам същия проблем - от време на време бота рестартира самото диабло и на логин скрийна вместо ацц и парола пише име и парола все едно влиза в игра да ръни.

някакви идеи?
leseiv4o
Newbie
Newbie

абсолютно същия проблем имам и аз понякога става така и цяла вечер за нищо не съм го пуснал се едно ..