d2jsp проблем с два бота

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
urkn
Newbie
Newbie

не мога да пусна два скрипта наведжъж.нагласени са,поотделно работят,но като ги пусна двата заедно скрипта на този който съм пуснал първи спира,а този който пускам втори изобщо не започва да се изпълнява.

ползвам d2jsp 0.45,теглил съм го от тук - готовите ботове,просто съм променил настройките и съм добавил още един бот.

някакви идеи?
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Зависи какви настройки си въвел и не може да ползваш един скрипт за 2-3 и т.н. ботове.
urkn
Newbie
Newbie

единия е контес,другия е пиндел,поотделно работят идеално,известно време работеха и заедно така,след това обаче се появи въпросния проблем,като не помня да съм променял нещо,което да го е предизвикало.

интересното е,че всъщност като пусна втория бот(без значение кой съм пуснал първи,дали контеса или пиндел),първия превключва на YAMB,a втория просто бездейства (стои на логин екрана).

малко завъртяно стана,та да обобщя:при пускането на втори бот първия превключва на YAMB,а втория не се изпълнява въобще,това е.