Помощ отностно бот

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
zafirovp
Newbie
Newbie

Здравейте,
хубав сайт, форум и сървар. Днес ми се прецака Мап хака и реших да се разтърся във форума. Попаднах на този раздел. Поради липса на време (зрелостник съм) много ще ми е от полза някой бот. Играя Diablo от 3 дни. Имам Bow Amazon-ка на 33 левъл. Какъв бот мога да ползвам за да бие баал или кравите сам. Цял да търся но все намирам за Сорс и Берб. Има един който си заарежда но след катов влезе в Акт 1 веднага ми изписва че връзката е прекъсната.

Предварително мерси за отговорите :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Привет, добре дошъл в Дрийминг. :cool:

Най-удачно е да започнеш магьосница или паладин за бот, поне за тях ще намериш най-много информация и развития \) Успех.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

zafirovp wrote: Здравейте,
хубав сайт, форум и сървар. Днес ми се прецака Мап хака и реших да се разтърся във форума. Попаднах на този раздел. Поради липса на време (зрелостник съм) много ще ми е от полза някой бот. Играя Diablo от 3 дни. Имам Bow Amazon-ка на 33 левъл. Какъв бот мога да ползвам за да бие баал или кравите сам. Цял да търся но все намирам за Сорс и Берб. Има един който си заарежда но след катов влезе в Акт 1 веднага ми изписва че връзката е прекъсната.

Предварително мерси за отговорите :)
Лично аз бих препоръчал ето този бот https://forums.dreaming-bg.com/https:// ... ic.php?t=7

лесен,бърз,надежден и сравнително добри неща "изкарва" :)
....
zafirovp
Newbie
Newbie

Ами аз точно с k3cbot-a опитах и ми дава грешка.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И на идея си нямам до колко си наясно с този бот но той е направен само и единствено за паладини...задължително паладина който ще бъде пускан за бот трябва да бъде оставен в 3 акт на Hell,на лява ръка чукове и да има поне веднъж качен Холи шилд.Ако си направил всичко това пиши пак в темата за да търсим проблема другаде :)
....