d2jsp регистриране проблем

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
frozensoul92
Newbie
Newbie

Преди много време можеби 2 години беше когато последно играх диабло и тогава се справих с нагласянето то не че е супер трудно де xD но сега имам проблем истеглих от готови ботове тоя за колд сорка на близ отварям фаила makecdkeyhash.exe като дам да направи ключ ми дава "*** ERROR :- Can't find valid Diablo II install path (0) ***" аз хубаво разбирам каков значи на АНГ това но незма как да го оправя ? сложих файла в system32 ама ся неще да се регне иначе играта сма я инсталирал нее копвана защо неможе да я намери ли нз как се орпавя това плс отговорете
DarkKiss
Administrator
Administrator

frozensoul92
Newbie
Newbie

Сичко ок но имам 2 проблема , некопува колби и след няколко ръна неа колби и почва да излзиа на половината рънове защото е на малко лайф сащо незима каквото и да е да продаде да земе пари за колби как да го оправя , и тоя мерк как да спре да го копува ?
svetly87
Newbie
Newbie

моят проблем е *** ERROR :- -12 (0) *** при кракването на follow-a . Кажете какво мога да направя
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Прочети темата от линка, постнат от колегата.
Dream
Jr. Member
Jr. Member

svetly87 wrote: моят проблем е *** ERROR :- -12 (0) *** при кракването на follow-a . Кажете какво мога да направя
смисал ти дава тая грешка когато дадеш на ``makecdkeyhash`` ако е така земи си намери 2-3 Фр-та дати дадат CD-keya на ``makecdkeyhash`` и слагаш на ``dabomb`` и пробвай тогава мисля че ще стане и няма дати даде *** ERROR :- -12 (0) ***