K3c error

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравеите проблема ми е че кат пусна k3c ми изписва ( error Failed to open zpickit.log!)
bi4ito
Newbie
Newbie

и аз имам същия проблем. моля помогнете! благодаря преджарително!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Дани пробвай да изтриеш самия Лог. Ако не стане го направи наново - празен, ако не 1-во пробвай да изтриеш всичко от лога, тъй като мисля, че к3ц-то прави 10 лога - лог 0 до лог 9.
Поне така съм запознат. Изтрии всички логове и мисла че ще тръгне.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

http://store.picbg.net/pubpic/92/FF/57e ... 2992ff.jpg
Мисля,че не е от броя на логовете :)

Edit:А я сподели по колко бота пускаш на един път... и машината ти слаба ли е или добра (като цяло)
....
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BnC4aDeL wrote: Дани пробвай да изтриеш самия Лог. Ако не стане го направи наново - празен, ако не 1-во пробвай да изтриеш всичко от лога, тъй като мисля, че к3ц-то прави 10 лога - лог 0 до лог 9.
Поне така съм запознат. Изтрии всички логове и мисла че ще тръгне.
Аз разбрах от къде идва проблема не от самия бот а от самия Windows целия беше разяден от вирус .
Форматирах Ц и преинсталирах Windows неми дава тоз ерор вече . :)
Mickie_Mouse™ wrote: http://store.picbg.net/pubpic/92/FF/57e ... 2992ff.jpg
Мисля,че не е от броя на логовете :)
Edit:А я сподели по колко бота пускаш на един път... и машината ти слаба ли е или добра (като цяло)
Слабо е пц на мене ми стигат 2-3 бота :) . Но иначе 7 бота може да подаржа . Предпочитам да не си пренатоварвам CPU за една глупава игра :)

Edit: До колкото си спомнях логовете неможеха да се изтрият самия Windows е проблема при мене .
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Др. ми беше идеята..и на мен ми се е появявал същия ерор но това е при положение,че се е "бъгнал" някой от кецовете и започва да отваря всеки път нов прозорец д2 а не затваря стария...и в един прекрасен момент имам около 80 процеса в таск менаджера :nenormalniste: Та това ми беше идеята за този ерор,но едва ли е от вирус защото и на мен ми е изкачал както казах :)
....
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Mickie_Mouse™ wrote: Др. ми беше идеята..и на мен ми се е появявал същия ерор но това е при положение,че се е "бъгнал" някой от кецовете и започва да отваря всеки път нов прозорец д2 а не затваря стария...и в един прекрасен момент имам около 80 процеса в таск менаджера :nenormalniste: Та това ми беше идеята за този ерор,но едва ли е от вирус защото и на мен ми е изкачал както казах :)
При мене беше друго пуснали к3ц даде ли ерор сички ботове спират ( d2jsp abot) . Не само k3c и D2jsp Abot ми даваха бодобни грешки . Аз вече нямам тоз проблем помогнете на bi4ito .