Проблем с Followbot

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

Абе този бот нещо неми харесва ... настроил сам го сичко сам му напраил пускам го влиза тръгва да пише име парола пише unknown game version а там "makecdkeyhash" пробвам да си направя защото знам че обикновенно от това става така "*** ERROR :- Can't find valid Diablo II install path (0) ***" а сам направил настройката каде ми се намира диаблото и кои фаил да чете :@ помощ моля
plam4y
Newbie
Newbie

мързелива работа чакаш всичко наготово ....
Raich0
Full Member
Full Member

аз , не знам кой чака на готово :) - "пратете ми готов бр бот аз само да си настроя личните дани"

аиде не говори много :)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

r1k0 wrote: Абе този бот нещо неми харесва ... настроил сам го сичко сам му напраил пускам го влиза тръгва да пише име парола пише unknown game version а там "makecdkeyhash" пробвам да си направя защото знам че обикновенно от това става така "*** ERROR :- Can't find valid Diablo II install path (0) ***" а сам направил настройката каде ми се намира диаблото и кои фаил да чете :@ помощ моля
Изтри сичките d2jsp и изтегли на ново кракнат d2jsp и няма да ти дава тоз проблем. :)