Мап Хак за Мода

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
MyI_I_Ikatoto
Newbie
Newbie

Някой едно МХ може ли да даде, че не мога да го изнамеря. Благодаря предварително! :angel:
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Погледни в диаблото кадето си сложил мода дали имаш 97n04jlfl.exe Това е мап хака :)
MyI_I_Ikatoto
Newbie
Newbie

We got big error here... някакво предложение :)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MyI_I_Ikatoto wrote: We got big error here... някакво предложение :)
Проваи като влезнаеш в диаблото и напраиш някаф гаме тогава да пуснаш мап хака :D
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

we've got big error here индикира, че диаблото е все още на 1.10 версия. За да ти тръгне мода, трябва да си на 1.11b. Демек да сложиш всичките файлове в директорията му.
MyI_I_Ikatoto
Newbie
Newbie

Бъгава история... пак не иска да се пусне
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MyI_I_Ikatoto wrote: Бъгава история... пак не иска да се пусне
И не само туи открих ощте 5 бъга :( След малко щте ги кача 1 буг е че дм мода пречи да пусна някаф бот .
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Няма оправия това нещо вчера незнам какво стана по-едно време можеше да се влиза през full screen i map hack ама после като се прибрах и пак неможеше. Какво е станало незнам. Тоя мод пак трябва да се спре и да се доизпипа. НЕ тряаше да го барят преди ама .... заради тея ламерчета със тея годове разни. Прееба се сичко !
MyI_I_Ikatoto
Newbie
Newbie

maz0 wrote: we've got big error here индикира, че диаблото е все още на 1.10 версия. За да ти тръгне мода, трябва да си на 1.11b. Демек да сложиш всичките файлове в директорията му.

Искаш да кажеш, че трябва да инстал 1.11б и тогава да сложа мода?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MyI_I_Ikatoto wrote:
Искаш да кажеш, че трябва да инстал 1.11б и тогава да сложа мода?
Не бе всичко което си изтеглил за дм 3.1 да го сложиш в диаблото. :D
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

и няма да има никва разлика като го сложи в папката на диаблото пак ще дава тая грешка. Аз вчера го преинсталирах и не сложих тоя мод за 1.10 ами от 1.07 минах направо на 1.11 и няма никва разлика същия ташак. Просто данните за мода не са изпипани както трябва. Това е цяла грешка. И сигурно става така защотото това е 1.11 бета версия, а не пълбната.
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

MyI_I_Ikatoto wrote: Бъгава история... пак не иска да се пусне
начи влизаш в диаблото пишеш си акаунта името влизаш .. чакаш да видиш геройте си отфаряш мап хака цъкаш инстал ще изчезне след това мап хака и си готов самоче като излезнеш от игра ще ти даде биг еррор така секи пат ще става нее фикснат мода какт отрябва .. :mda:
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ето как се слага ДМ мода:

1. Теглите Диабло 2 от ftp://dreaming-bg.com/Games/ .
2. Слагате файловете от архива ( ftp://dreaming-bg.com/Patches/Diablo%20 ... ition).exe ) във папката на диаблото.
3. Пускате през fullscreen.bat/window.bat, като автоматично ви се инсталира мап хака и всичко останало.

Тествах го току-що и работи при мен. Ако нещо не става, а правите и трите елементарни стъпки, проблема е във вашия телевизор.
alex93
Full Member
Full Member

Здравейте :)
Destruction линка ти не работи :d ...//ftp://
И имам проблем-като го пусна през Fullscreen ме изхвърля от diablo-to..става само през window.bat..
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Линка ми не работи, защото SMF автоматично поставя http:// преди линковете. Махни го и всичко трябва да е наред.
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

При мен пък много чудно някой път ми тръгва през fullscreen някой път не. Незнам що става така.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Не си правете труда да търсите maphack. Взехме решение - мода ще се върне отново към 1.10.