проблем с к3ц бот-а

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
chefomws
Newbie
Newbie

значи сигурно четвърти ден пускам к3ц бот-а прави по над 500 ръна но проблема е че не взима нищо ...
някой ако може да помогне ще съм благодарен \(
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

post15079.html#p15079

Разгледай тази тема. :)
....
EternalFear-
Full Member
Full Member

Е кфо да я гледа там не се дава отговор какво му има :) и тоя път не си мисли че те обиждам или нещо такова хахахаха :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако това за анти-вирусната програма не му е проблема да сподели.Другия вариант е да няма Pickit.ini или...или не знам.Все пак се очаква някой да помогне а не да критикува.Като не можеш да помогнеш-"Back" и това е..
....
chefomws
Newbie
Newbie

значи още 1 нещо забелязах
следях нарочно бота дига итемите но ги мята пред ковчежето също така не дига и лвл не е от анти-вирусната програма спирам я смених 2-3 бота но пак същото има си всички файлове...
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Погледни да ли ти липсва zoid.dll :mda: Туи че не дига лвл не си го облякал както трябва и за туи мре толкоз мно пати :D От zpickit.ini си настроиваш кво да ти зема бота :)
iwannadie
Jr. Member
Jr. Member

chefomws wrote: значи сигурно четвърти ден пускам к3ц бот-а прави по над 500 ръна но проблема е че не взима нищо ...
някой ако може да помогне ще съм благодарен \(
С каква антивирусна си???Някои антивирусни разчитат zoid.dll-то като вирус и го изтриват....а без този файл ботовете не вдигат предмети!!Аз например съм с Нод и на мене в началото ми го триеше...,но изключвам Антивирусната и вече нямам проблеми(Ако си с ХР Операционна система не те съветвам да изключваш Антивирусната!!!)),но все пак ако си с Виста(самата ОС има ядро на защита и няма опасност да се зарази)можеш спокойно да я изключваш!!!

Надявам се да съм помогнал!!
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

iwannadie wrote: С каква антивирусна си???Някои антивирусни разчитат zoid.dll-то като вирус и го изтриват....а без този файл ботовете не вдигат предмети!!Аз например съм с Нод и на мене в началото ми го триеше...,но изключвам Антивирусната и вече нямам проблеми(Ако си с ХР Операционна система не те съветвам да изключваш Антивирусната!!!)),но все пак ако си с Виста(самата ОС има ядро на защита и няма опасност да се зарази)можеш спокойно да я изключваш!!!

Надявам се да съм помогнал!!
Аз сам на XP и бях с нод докато не ми преба systesm за туи нод DELETE !
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Аз пък карам над година с нод и си пускам ботовете без проблем :) Просто файловете които трие ги слагаш в листата да не ги пипа и всичко си е наред \)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

SiXKiLLeR wrote: Аз пък карам над година с нод и си пускам ботовете без проблем :) Просто файловете които трие ги слагаш в листата да не ги пипа и всичко си е наред \)
Само едно нещо щети кажа тез които праят вируси те праят антивирусни просто малцина го знаят :)
chefomws
Newbie
Newbie

добре разбрах от къде е проблема
значи в "zpickit" разгледах го и преди го правех но като видях че на руните е нагласено на true мислих че всичко друго си е ок но поразгледах и... нищо не беше настроено
та ако някои може да ми прати настроен "zpickit" или да ми обясни как се настройва ще съм мн благодарен
извинете ме че нахалствам но съм си дете идиотче още от малък :)
fNt
Newbie
Newbie

И аз имам проблем с к3ц-а...
Отначало тръгва , говори с Хратли , и излиза направо от играта... някакви идеи? (fubar)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да, да изчакаш ида видиш дали продължава да ръни в следващата игра. :D
fNt
Newbie
Newbie

Не от сървара - от играта излиза направо... изчезва диаблото...