Странен Проблем с d2jsp

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
kvarteron
Newbie
Newbie

Настроих го като по всички теми и т.н. стана нали и го пуснах да жидя дали ще тръгне, тръгна.След това го спрях зада оправя мерка ... Оправих го тръгнах да пускам бота и иконката на d2jspauto я нямаше питах вув сървъра никои неможа да ми отговори плс хелп --------------- Опитах да преинсталирам бота преинсталирах и д2 изтрих всичко и го дръпнах наново

мерси предварително :D
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Провери дали антивирусната ти програма го идентифицира като вирус или дай по детайлна информация-дали изчезва от самата папка или...
kvarteron
Newbie
Newbie

да изчезжа от самата папка а нода е изкл...
kvarteron
Newbie
Newbie

намерих проблема и го реших мерси за помоща сега иам друг проблем не пиква итеми ии незнам каде се намира пикит фаила
kvarteron
Newbie
Newbie

а и незнам каде да оправя това да ми се вкл във сървъра в смисал там има само европа и щтатите няма дрииминг и бота неможе да си намери сървъра мерси предварително
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В scripts/settings/snagit_XP е решението за пиккита.

А другото се настройва с gateway editor.
kvarteron
Newbie
Newbie

е геит уеи ама нествава то при самото настроижане си ги има тея 4-те сървъра и неможе опитах така тряа да е по някакав др начин
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

https://img.dreaming-bg.com/picbg/a1ed1 ... 1b4727.jpg Изтегли си регистрационния файл....на снимката съм то показал от къде да го изтеглиш.
....
kvarteron
Newbie
Newbie

и на руните при пикита непише коя зима и коя не няа как да ги променя щтот например искам да ми зима 15 руна да си чистя спиритите ...
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По принцип са ето така....

Code: Select all

\[Dol Rune]
\Code="r14"
\Description=яc8Dol Rune

\[Hel Rune]
\Code="r15"
\Description=яc8Hel Rune

\[Io Rune]
\Code="r16"
\Description=яc8Io Rune
ако искаш да събира Hel rune (15) трябва да го направиш ето така:

Code: Select all

\[Dol Rune]
\Code="r14"
\Description=яc8Dol Rune

[Hel Rune]
Code="r15"
Description=яc8Hel Rune

\[Io Rune]
\Code="r16"
\Description=яc8Io Rune
....
kvarteron
Newbie
Newbie

мерси мики ама мене не ми разпознава сървъра аз го иам ама като вкл d2jspauto и дам сетингс сесхтсх ли се настроиките там има 4 сървъра и то си ги търси тях... немога да го променя иииииии ----------- това за руните което писах по горе ако някои мойе да отговори
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Примерно:
написваш в едитора U.S. East и си отбелязваш в настройките съответното или другите три.Избери си едно от тях.
Ако не се получи ми пиши ЛС.
kvarteron
Newbie
Newbie

не се получи но реших проблема като настроих бота направо да се вкл в интернет диектно на ацц и пас без да обруща внимание на сървъра обаче изникна отново друг проблем през 2-3-4 ръна бота се рестартира и губи време пак и незнам колко руна е направил какво е зел сигорно праи 2 пати по малко рънове отколкото тряаа само се рестартира как мога да го оправя???
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Трябва да си намериш качествен скрипт или да си го настроиш сам.В краен случай да смениш версията на бота.
kvarteron
Newbie
Newbie

опитах не стана и сам го натрожах няколко пати теглих
бота... и неста.а... тои си бие ама само се рестартира постоянно крашва...
kvarteron
Newbie
Newbie

то напаво ме изкарва извън нерви вместо да прави 500 ръна за вечер тои праи по 100 ръна и 200 рестарта... плс помогнете нещо да пипна по фаиловете ако тряа.. опитах мн различни варианти ама не става...