проблем с atx follow

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Th3^GaMe^
Newbie
Newbie

kvarteron wrote: от по горната тема друпнах атх обаче неиска да се пусне изкарваме от играта ... направих каквото са казали в темата, но ме изкарва от играта като напиша лоад атх и нестава...

Мерси предварително
Аз имам същия проблем .Не можахте да отговорите на въпроса на човека преди да пишете нещо прочетете какво са писали хората преди това \). Нормално да се ядоса 3-4 публикации след него и нищо общо с това което пита ... и все пак проблема не е решен
kirilj
Newbie
Newbie

здравейте,само да попитам,защото никаде не беше отговорено как да оправиме проблема с АТХ -а.Пиша .лоад атх ,изхвурля ме и до там после влизам стартирам наново хакита пак пиша същото и пак ме изхвърля.Ако някой може да помогне да пише моля ви .
tyop
Newbie
Newbie

Имам въпрос свързан с АТХ . Всичко е наред фоллоуу бачка . влиза в телепортите .
Но въпроса ми е - има ли начин да се направи когато вляза на някой wp - защо паразита не ме следва макар че има плочата ? мерси предварително
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мисля , че няма.Трябва да му пуснеш телепорт , за да влезе.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
tyop
Newbie
Newbie

Питам защото когато вляза в плочата - паразита го изхвърля от играта ако не го изхвърли си мисля че ще му пусне автоматично тп но няма как да знам . Ако знаете начин паразита да не излиза от играта моля помогнете . мерси