проблем с atx follow

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
kvarteron
Newbie
Newbie

от по горната тема друпнах атх обаче неиска да се пусне изкарваме от играта ... направих каквото са казали в темата, но ме изкарва от играта като напиша лоад атх и нестава...

Мерси предварително
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

kvarteron wrote: от по горната тема друпнах атх обаче неиска да се пусне изкарваме от играта ... направих каквото са казали в темата, но ме изкарва от играта като напиша лоад атх и нестава...

Мерси предварително
То тфа'е цаката, нормално е да те дропне, след като влезеш пак пишеш /atx follow xpiiz и ме следиш :D
kvarteron
Newbie
Newbie

да ама то излиза от самата игра диабло е от геима .... сеш ли се изхвърля ме от играта и нестаа бота... не тръгва
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По принцип си има текстов файл при самият атх , в който е описано как и с кои команди да се изпозва. :punish:
AlwaysWin
Newbie
Newbie

.atx follow imetonageroq
Героя следва лидера,той лефтва и героя който го следва лефтва
Написано от героя .atx joinbot join
След като лефтне лидера ,лефтва и героя и се опитва да влезе в игра със следв. номер тоест 2 ,3 и т.н
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Той пича..още като си стартира АТХ е изхвърлен от играта, те чак му казват как да пусне фелоу :punish:
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

При стартиране на атх героят излиза от играта,т.е. когато се активира.
Ето текстовият файл с командите за атх:

This is the readme file for ATX

The ATX module requires D2Hackit to run.
D2loader is strongly reccomended.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
General commands:
.load atx Loads the module if it isn't already. It will leave game to avoid crashing.
.unload atx Unloads the module if it is loaded.
.atx chicken <on/off> Turns chicken on or off.
.atx reload Reloads settings from ATX.ini.
.atx version Displays version of ATX.
.atx autotp Casts TP and goes to town.
.atx resync Resyncs with the server.
.atx telewalk Telewalks to the mouse cursor. It can only be used once per 5 seconds.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Joinbot:

Joinbot tries to join/create the next game.
If you are in the channel, and you want joinbot to stop, press the "end" key.
The next game is determined by adding 1 to the game number.

You can use a second parameter for create mode:
No Parameter Don't choose a dificulty
1 Choose normal dificulty
2 Choose nightmare dificulty
3 Choose hell dificulty

.atx joinbot create [#] Tries to create the next game.
.atx joinbot join Tries to join the next game.
.atx joinbot off Turns joinbot off.

Followbot:

When the master leaves the game, the followbot will leave the game unless it was told to "stay".
If you follow people who don't use ATX, you will invisibly wisper them and block thier wispers.

.atx follow <CharName> Follows the person you enter.
.atx follow on Turns follow on. Click on the person to follow.
.atx follow off Turns follow off.

Followbot commands - You can command the bot by saying these things outloud:
stay Commands your followbots to stop following.
follow Commands your followbots to continue following.
cast Commands your followbots to cast defensive spells like BO and holy shield.
getwp Commands your followbots to get the nearest wp. You should be standing on the wp.
resync Commands your followbots to resync with the server.

-------------------------------------------------------------------------------------------
d1sturb3d1
Newbie
Newbie

Имам проблем:
Героят ми не влиза в телепорта след лидера. Моля обяснете ми защо става това и как да го поправя(прочетох Readme не помогна)
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По принцип описаните команди не са давали грешки,поне при мен.
Затова пробвай пак,може да бъркаш някъде.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Приятел, зареди АТХ-то както на този който "следва" така и на този който го "следят".. Т.Е и 2-та героя трябва да имат заредено АТХ за да си влизат във ТП-тата...
kvarteron
Newbie
Newbie

така хора незнам как да ви го обясня на по прост езиккккккк вкл сам атх на всички.....
така заредил сам атх нали така пиша лоад атх и хоп излиза от самото диабло по-просто да ви го опясня ли??? и не ми пишете че то тряабва да излиза от гаме ЗНАМ че тряа да излезе от гаме!!!
НО то ме изхвърля диаблото........... Така сега има ли неразбрал ... нядявам се не .... ако някои може да помогне да казва...
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Първо няма да е лошо да запазиш добрия тон и да не ни се караш...щом никой не ти е отговорил какво трябва да ти говори това?Че никой не може да ти помогне може би?!И от какъв зор ни изкарваш едва ли не,че сме длъжни да ти помогнем?!На който можем-помагаме,на който не можем-не помагаме,колкото и да не ни се иска да го кажем :mda: .Имах същия проблем...разпитвах...никой не можеше да ми помогне (както в твоя случай)...след време ми се наложи да си преинсталирам машината и след преинсталацията си инсталирах диаблото.Реших да опитам отново да го подкарам този ATX...изтеглих от форума D2hackit-a който е и си тръгна нормално..но и на идея си нямам как стана... :punish:
....
burkata91
Newbie
Newbie

някой може ли да ги даде тея команди за атх на български че тука сме мало скарани с Английския :Д
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

burkata91 wrote: някой може ли да ги даде тея команди за атх на български че тука сме мало скарани с Английския :Д
Пишеш:
.старт АТеХикс -това е за да го пуснеш
.АТеХикс следвай "името на водача" - за да тичка подир някого

Опитай с тези команди и кажи как е :D :D :D :D :D
....
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Mickie_Mouse™ wrote: Пишеш:
.старт АТеХикс -това е за да го пуснеш
.АТеХикс следвай "името на водача" - за да тичка подир някого

Опитай с тези команди и кажи как е :D :D :D :D :D
Кво се заяждаш с момчето :D .
burkata91 wrote: някой може ли да ги даде тея команди за атх на български че тука сме мало скарани с Английския :Д
Такива екстри няма :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Е не е заяждане а по-скоро шегичка :) То е ясно,че няма как да ги напише на български :laugh:
....
burkata91
Newbie
Newbie

хаха не ме разпрахте искам да знам всяка команта за какво е в смисал .atx follow е за да следваш водача .. ама имаше и някакви други посочени и срещу тях имаше обяснение но на Английски .. искам да знам кфо пише не да пиша командите на БГ :D и ако можете да ми обясните защо след като съм дал фоллол на един герой не му влизам в тптата , защото един фр прави брта и влизам в гамето нали правя да влиза във всяко следващо но като даде тп не влиза в него а стой. докато вс останали влизат щтом изпише tp Up
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

.atx follow NAME - следва даден герой
.atx joinbot join - след като героя-водач излезе от игра, излиза и този, който го следва, като директно се опитва да влезе в следващата игра (пример: игра бх, лидера излиза и следващия също лефти и почва да се пробва да влезе в игра бх1 и т.н.)

аз за други не мога да се сетя, пък и без това тези са най-важните :)
burkata91
Newbie
Newbie

а защо правя го това следвам го но когато вляза в гамето паразите не влиза в тптата на водача
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Защото, за да влезе в тп-то на водача и на двата героя трябва да има зареден АТХ. А ако искаш да кажеш, че правиш игра и с водача отиваш на бр да речем, даваш тп, но следващия герой не влиза - решението е много просто - d2jsp bot. :)