D2jsp MephXP Проблем

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
TimRoth
Newbie
Newbie

Здравейте първо!
Имам следният проблем с d2jsp Mepho bot-а..
Всичко си върви много добре, до момента в който не успее да отиде до Мефо и излезне от 3ти акт.
Когато направи нова игра и го пусне на 3 акт при Мешиф, бота дава грешка и неможе да мръдне никъде, прави игри така до безкрай без да мръдне от Мешиф. Излиза и пак влиза и стои малко при него и пак излиза и в този цикъл.
Някой срещал ли е този проблем?
Иначе като си убие Мефо, веднага отива на 4 акт и всичко си е наред.
Ето и грешката която дава:

Code: Select all

Error : Abort game request sent! Message = MXP_Exception : name = TypeError, message = commTown3.GotoMeshif is not a function
TimRoth
Newbie
Newbie

Някой някакви идеи или предложения?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

С коя версия на бота си ?
TimRoth
Newbie
Newbie

v0.6.3
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Изтегли си 0.9.5.9 и не би трябвало да има проблеми.
pvalchev13
Newbie
Newbie

Destruction wrote: Изтегли си 0.9.5.9 и не би трябвало да има проблеми.
Брат можеш ли да дадеш линк за този д2джсп, аз съм с (fubar) в0.45.29 и не съм доволен, има много грешки и скриптовете неструват. Разбрах че този който даваш като предложение е стабилен и що годе струва като бот. Търся го в гугъл и в всякакви възможни сайтове за д2 хакове/ботове но го няма. Изключение прави само д2х*****.орг, но там линковете са прецакани и дава грешка при опит за изтегляне (почти цялата им даунлоад секция е прецакана). Много (от сърце) ще съм ти благодарен да ми каже от каде да го сваля. Ще почерпя. :laugh: :D

ПС: С нетърпение ще чакам отговорът ти, много ми трябва бота.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

pvalchev13 wrote: Брат можеш ли да дадеш линк за този д2джсп, аз съм с (fubar) в0.45.29 и не съм доволен, има много грешки и скриптовете неструват. Разбрах че този който даваш като предложение е стабилен и що годе струва като бот. Търся го в гугъл и в всякакви възможни сайтове за д2 хакове/ботове но го няма. Изключение прави само д2х*****.орг, но там линковете са прецакани и дава грешка при опит за изтегляне (почти цялата им даунлоад секция е прецакана). Много (от сърце) ще съм ти благодарен да ми каже от каде да го сваля. Ще почерпя. :laugh: :D

ПС: С нетърпение ще чакам отговорът ти, много ми трябва бота.
Влез в data.bg напиши в търсачката d2jsp 0.9.5.9 .
pvalchev13
Newbie
Newbie

Благодаря за помоща, оправих се, смених бота и всичко е ок с изключение на 1 проблем който според мен е важен. Значи проблема е следния, настройл съм бота като бие мефо да отваря и специалният му съндък който се намира малко по нагоре. Всичко е ок отваря го, но понякога съндъка е заключен и трябват ключове, за тва в същия конфиг съм направил DC_BuyKeys=true\ та да може да го отваря винаги, но не, бота не иска да купува ключове. Това мн ме дразни, от този съндък има шанс да падне руна от ист до зод с добър %. Може ли някой да ми каже възможно ли е някакси да се направи така че да купува ключове скапания бот че напрао не издържам.
Благодаря предварително.