D2jsp Yamb Cow Bot Problem

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
ivailo
Newbie
Newbie

Значи бота след като отвори червения портал и влезне вътре започва да се ослушва
всмисъл телепортира се на супер кратки разстояния и едвам се добира до кравите и целия рън става супер бавно
как да го накарам да си размърда малко задника и да шава наоколо по бръжко ?
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

Като напишеш нов скрип за d2jsp-то :weight:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ivailo wrote: Значи бота след като отвори червения портал и влезне вътре започва да се ослушва
всмисъл телепортира се на супер кратки разстояния и едвам се добира до кравите и целия рън става супер бавно
как да го накарам да си размърда малко задника и да шава наоколо по бръжко ?
Мисля,че няма как да го накараш,просто такъв е скрипта :) Аз също го пуснах едун път и се отказах. :D
....
ivailo
Newbie
Newbie

Ако се направи някак си да може,когато влезне в чевения портал да направи 2/3 телепорта встрани и на по-голямо разстояние за да се появят крави наблизо мисля, че ще е върха!!
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако се даде да убие кинга по бързо се движи,ако е без кинга се движи бавно за да го локализира и да не го убива,затова е и малко изнервящо да чакаш да се телепортира и да трепи наред :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Darkman wrote: Ако се даде да убие кинга по бързо се движи,ако е без кинга се движи ...
Това означава ли,че може спокойно да се настрои да го убива (все пак при нас е премахнат самия King) и така ще прави малко по-бързо ръновете?
....
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може разбира се,след като се настрои няма да се "предпазва" от убиването му и ще си бие нормално.
tehrock
Newbie
Newbie

Аз пък имам по-голям проблем.Бота взима крака,отваря портала и не влиза в него а стои до него.Помогнете! :(
Djihad
Full Member
Full Member

tehrock wrote: Аз пък имам по-голям проблем.Бота взима крака,отваря портала и не влиза в него а стои до него.Помогнете! :(
Страх го е за тва :laugh: :laugh:

п.с ако ти е сложен YAM_COwOpenonly=true , го направи на false
Si vis pacem...para bellum
Dns_duBaKk
Jr. Member
Jr. Member

Ами моя пък даже не отива за крак пише си най спокойто 'waiting for portal' и тва е ... :secret: