Проблем със пиндел б0таа

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Lego
Newbie
Newbie

Значи...Аз съм до 5 град обити са ми барбс....Играя със пала 21 лвл на нормал......Защо като започне Пиндела отива да говори с оня до телепортите и започва - Степ 1...Степ 2...Степ 3... И наи накрая дропва Защо така \( \( \( :mda:
Sex
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По добре да си обосновеш проблема.Какъв бот ползваш и кой е оня до телепортите?
Lego
Newbie
Newbie

Пише в заглавието на темата кои ми е бота...Ами в петия град като пусне някои телепорт да идеш да си купиш индификаций и дето рпродава кръв говори с него прави някфи стъпки и дропва
Sex
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Lego wrote: Пише в заглавието на темата кои ми е бота...Ами в петия град като пусне някои телепорт да идеш да си купиш индификаций и дето рпродава кръв говори с него прави някфи стъпки и дропва
Толкова ли е трудно да напишеш как се казва?!Аз лично НИЩО НЕ РАЗБРАХ от написаното....оня дето такова...там телепорта...
....
Lego
Newbie
Newbie

Значи...Пускам бота . Отива в 5 град , Отива да говори с МАЛАХ после почва по 5 град (вътре) Прави някфи стъпки..После нещо verifying Нещо за 0.1 Секунда излиза червено и ме дропва
Sex
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Lego wrote: Значи...Пускам бота . Отива в 5 град , Отива да говори с МАЛАХ после почва по 5 град (вътре) Прави някфи стъпки..После нещо verifying Нещо за 0.1 Секунда излиза червено и ме дропва
Кажи къф е бота ти остаи тез стапки кажи бота къф е. :D И го напиши на разбран Български език . :D
Lego
Newbie
Newbie

Проблем със пиндел б0таа !!!!!!!!!!!!!!!!! ВИЖ ТЕМАТА БОТА СЕ КАЗВА ПИНДЕЛ - pindle
Sex
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Lego wrote: Проблем със пиндел б0таа !!!!!!!!!!!!!!!!! ВИЖ ТЕМАТА БОТА СЕ КАЗВА ПИНДЕЛ - pindle
Какъв ти е пиндел бота,с год или d2jsp?
Това те питаме.Заглавието ни е ясно.
Като не се обосноваваш правилно,никой няма да те разбере.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Докато не се научиш да обясняваш проблема си като хората за да можем и ние, останалите потребители да те разберем за да ти помогне, тогава ще имаш и отключена тема.