Проблем с бал бота

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
odema
Newbie
Newbie

Влиза отива до трона избива всички околни след което влиза в тп купува си нови колби пак влиза при трона убива първите и излиза да си направи нова игра. помогнете :)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хвърли едно око на тези два реда. \)

YAM_MinGameLength = number (sec)
YAM_MaxGameLength = number (sec)
odema
Newbie
Newbie

YAM_MinGameLength = 30\
YAM_MaxGameLength = 100\ така са ми ясно ми е значи играта е била настроена за 100 секунди..
odema
Newbie
Newbie

имам втори въпрос как да правя поредни игри без парола и другите да се възползват :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

odema wrote: имам втори въпрос как да правя поредни игри без парола и другите да се възползват :)
http://store.picbg.net/pubpic/EB/4B/469 ... b4eb4b.jpg
Показал съм ти само за името на играта и паролата а иначе останалите неща сам си ги нагласяш (да е YAMB,autostarter....)
....
odema
Newbie
Newbie

мерси и започнах да влизам в час с тоя бот... последен надявам се въпрос най-сложното как да адна мой приятел или някой друг
Climax
Newbie
Newbie

/f add 'акаунта му'
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

odema wrote: мерси и започнах да влизам в час с тоя бот... последен надявам се въпрос най-сложното как да адна мой приятел или някой друг
Да кажем,че аз пускам баал бот.Моя акаунт е Mickie_Mouse. Следователно ти трябва да влезеш с акаунта който ще ме следва и да напишеш /f add Mickie_Mouse После отваряш файла YAM_Leaders и вътре трябва да ти е ето така: https://img.dreaming-bg.com/picbg/8a0d3 ... 458374.JPG

на мястото на O_NeZnam трябва да напишеш името на героя който ще следваш.Ако примерно героя който ще следваш се казва Kukumicin трябва да ти е ето така : https://img.dreaming-bg.com/picbg/8f642 ... 158e3c.JPG

ПП.:Файла се намира -->\Follow bot\scripts\libs\YAMB\configs

Успех..
....
odema
Newbie
Newbie

По ясно обяснение никога нямаше да намеря благодаря за което имам и още 1 въпрос влиза в игра и първият път като се прибере в града си купува тп но като влезе в трона не го отваря и до края на играта не го отваря и който е влезнал в първия телепорт само може да дига другите по късно влезнали нямат телепорт от бота
odema
Newbie
Newbie

И това го разбрах трябва да имам книга за портали следва друг въпрос как да пълни книгата с портали или като му свършат сичките той си купува достатъчно ??
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

той си ги купува сам...
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
odema
Newbie
Newbie

Вече с бота нямам проблем смис чрез фолол бота нагласих Водач да ми е паладина и Паразит да ми е сорса палата си прави рънове без проблеми. Сега проблем е паразита и него го настройх аднах ги палата и сорса. Когато палата направи игра и извика сорса нали да влезне в дадена игра. Сорса като го пусна влиза и си прави игра и чака телепорт но не влиза в играта на палата това е проблемът ..
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пробвай първо да пуснеш сорката и като си направи игра,паладина :)