Проблем с pickit Ha k3c..

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
EternalFear-
Full Member
Full Member

Значи .. проблема е че не иска да събира никакви итеми и нищо ? File zoid.dll е там и просто не събира нищо. Спирам антивирусната свалям к3ц инсталлвам всичко и пак е същата работа? Всички файлове са в папката и няма липсващ.. пускал сам го от училище и няма никакъв проблем .. като вляза там в играта и ми изписва нещо за зоида че е зареден мисля, а в нас нищо не ми дава? Има ли някаква друга програма която да го блокира?
EternalFear-
Full Member
Full Member

Hякой може ли да ми каже какво може да го блокирва zoid.dll ? :(
kvarteron
Newbie
Newbie

виж ако си с нод 32 .... направи следното истрии си к3ц то след това си спри нода защото то от самото изтегляне го спира спри нода и влезни в него от иконката доло до часовника на монитора ти цъкни open in window там ти се появявя прозореца и цукваш settup и там от дясната страна на прозореца се появява antivirus and antispywere protection цъкваш го и там са ти исписани разни работи търсиш edit excusions/// така до тук докато ти е изкл нода ( изклиучва се с дясно копче пак на долната иконка disable antivirus and antispywere protection) си си дъпнал нов к3ц настроивасй го както ти тряаа/// вече си цукнал edit excusions там пише "add" цъкваш го и търсиш д2зоид слагаш го като изклиучение и после и да си пускаш нода к3ц-то си дурпа итеми (аз така си го оправих моя...) :cool:
EternalFear-
Full Member
Full Member

Avg :(
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

EternalFear- wrote: Avg :(
AVG ди колкото помня не правеше проблеми на zoid-a :/
....
EternalFear-
Full Member
Full Member

Знам ... открива го като троянCки кон но не го изтрива стои си в папката.. аз го имам зоид.длл ама просто не пише че е зареден в играта и не събира итемите \(
THINKFAST
Newbie
Newbie

EternalFear- wrote: Знам ... открива го като троянCки кон но не го изтрива стои си в папката.. аз го имам зоид.длл ама просто не пише че е зареден в играта и не събира итемите \(
Да имах и аз същия проблем,всеки път като си пусках Пц-то триеше файловете и само главоболия (fubar)Трябваше да инсталвам наново и наново,като си бях запаметил поне настроените файлове на Indenty & zPickit :) ,решението е некой да каже каква Anti-Virus Програма допуска тези файлове без да ги трие,е аз намерих решение след като пробвах с няколко Анти-вирус програми-Изтрих мойта и спрях Firewall сега бачка безотказно :D :laugh:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За Avast! не ми закача нито един файл..
....